با حکم مدیرعامل شرکت توانیر؛

مسعود صادقی خمامی مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان شد

با قدردانی از زحمات محمدتقی مهدیزاده، دکتر مسعود صادقی خمامی بعنوان مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ آیین تکریم و معارفه مدیرعامل قبلی و جدید شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در سالن شماره ۳ اینشرکت برگزار شد.

این مراسم باحضور محسن ذبیحی معاون هماهنگی توزیع توانیر، موسی فکور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، حجت الاسلام والمسلمین کمالی رئیس شورای انسجام بخشی امور فرهنگی و دینی صنعت آب و برق گیلان و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق گیلان برگزار شد.

در این مراسم محسن ذبیحی معاون هماهنگی توزیع توانیر خاطرنشان کرد: برق زیرساخت تمام زیرساخت‌ها محسوب می‌شود و زندگی مردم و توسعه کشور به این موضوع مهم مرتبط است و ضروری است تمام تلاش‌ها برای جلب رضایت مردم باشد.

وی ضمن قدردانی از زحمات محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل پیشین توزیع برق گیلان، افزود: تغییر یک اتفاق مثبت است که نگاه و ایده جدید بهمراه دارد و نهایتا مقدمات پیشرفت را فراهم می‌کند و باید با تعامل و همکاری جریان خدمت‌رسانی در سطح شرکت ادامه دار باشد.

ذبیحی به نقش مهم مقامات استانی در همکاری با صنعت برق به ویژه در مبحث جذب اعتبارات اشاره کرد و گفت: نگاه همراهانه همواره موجب پیشرفت در خدمت‌رسانی می‌شود و از هم اکنون باید برای اجرای برنامه‌های مدیریت پیک بار تابستان سالجاری آمادگی کامل وجود داشته باشد.

معاون هماهنگی توزیع توانیر به وظایف سنگین شرکت‌های توزیع برق در سالیان اخیر اشاره کرد و افزود: سلامت اداری، انضباط کاری و نگاه فرآیندی به کارها باید دستور کار کار گیرد و توجه ویژه‌ای به مباحث HSE، سرمایه انسانی، پیاده‌سازی سیستم مدیریتی، مدیریت دارایی فیزیکی وجود داشته باشد.

وی در پایان گفت: نقش نیروی انسانی در هر سازمان بسیار پررنگ است و توزیع برق گیلان در این زمینه بسیار توانمند است و با توجه به این موضوع امیدواریم خدمت‌رسانی با کیفیت به مردم صورت پذیرد.

همچنین در این نشست موسی فکور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان ضمن تقدیر از زحمات مهدیزاده مدیرعامل پیشین و کارکنان این شرکت، گفت: در کشور عزیزمان ایران خدمت یک تکلیف دینی محسوب می‌شود و ضروری است مسئولان با نگاهی دلسوزانه و همدلانه مشکلات مردم را حل کنند.

وی افزود: صنعت برق امروزه با همه ابعاد زندگی مردم مرتبط است و از این رو تلاش شد از ابتدای دولت سیزدهم قدم‌های مثبت و بزرگی در حوزه برق‌رسانی انجام شود تا همه مردم شریف استان از آن بهره‌مند شوند.

فکور اظهار داشت: در استان در حوزه برق و انرژی برخی مشکلات را شاهد هستیم و امیدواریم شرکت توانیر با توجه به معضلات موجود و گردشگرپذیر بودن استان نگاه ویژه‌ای به گیلان داشته باشند.

در ادامه این مراسم مسعود صادقی خمامی مدیرعامل جدید توزیع برق گیلان گفت: با توجه به سرمایه انسانی توانمند در سطح شرکت و دستاوردهای سالیان اخیر، تلاش و هدف اصلی بر حفظ مزیت‌های موجود و استفاده از ظرفیت‌های بهبود است.

وی تاکید کرد: ضرورت خدمت‌رسانی مناسب تدوین نقشه استراتژی مفید و به روز است تا اولویت‌های حیاتی و مهم در صدر فهرست انجام کارها قرار گیرد.

صادقی خاطرنشان کرد: باید تحول دیجیتال مورد عنایت ویژه قرار گیرد تا با استفاده از امکاناتی مانند کنتورهای هوشمند، سامانه GIS و ۱۲۱، درخواست‌های مردمی و… نقاط دارای مشکل و نیازمند اقدام فوری در اسرع وقت دسته‌بندی و در صف اجرا قرار گیرد.

مدیرعامل جدید توزیع برق گیلان اضافه کرد: باید در موضوع نوسازی شبکه باید مناطق آسیب‌پذیر و دارای مشکل حتما در اولویت قرار گیرد.

وی گفت: با کمک نیروی انسانی خدوم و توانمند و با بهره گیری دانش به روز در سطح صنعت برق می‌توانیم خدمت رسان خوبی برای مردم باشیم و بی‌شک در این مسیر نیازمند کمک مسئولان استان و شرکت توانیر هستیم.

صادقی در پایان گفت: برنامه‌های گذر از پیک تابستان باید با جدیت در سطح شرکت مورد توجه قرار گیرد تا آسیبی به جریان عادی زندگی مردم وارد نشود.

در پایان این مراسم ضمن تکریم و تجلیل از زحمات محمدتقی مهدیزاده، دکتر مسعود صادقی خمامی بعنوان مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان منصوب شد.

مهدیزاده از اسفندماه ۱۴۰۰ عهده دار این سمت بود.

Share