همچنان صعود در بازار ارز و طلا؛

نرخ دلار، سکه، طلا و یورو شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ | نیم‌سکه پا به کانال ۲۱ میلیون گذاشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به نقل از فرارو، قیمت طلا ۱۸ عیار امروز شنبه ۱۹ اسفند همزمان با آغاز معاملات بازار از مرز گرمی سه میلیون و ۲۰۰ هزار تومان عبور کرد و با رشد ۲۷ هزار تومانی نسبت به عصر پنجشنبه سه میلیون و ۲۱۶ هزار تومان معامله شد. سکه امامی پابه‌پای […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به نقل از فرارو، قیمت طلا ۱۸ عیار امروز شنبه ۱۹ اسفند همزمان با آغاز معاملات بازار از مرز گرمی سه میلیون و ۲۰۰ هزار تومان عبور کرد و با رشد ۲۷ هزار تومانی نسبت به عصر پنجشنبه سه میلیون و ۲۱۶ هزار تومان معامله شد.

سکه امامی پابه‌پای طلا گران شد و صراف‌ها هر قطعه سکه امامی را ۳۷ میلیون و ۶۰۴ هزار تومان یعنی ۳۵۷ هزار تومان بیشتر از هفته قبل فروختند و نیم‌سکه پا به محدوده ۲۱ میلیون گذاشت. یورو خدماتی هم که مبنای محاسبه ارز مسافرتی است، امروز ۴۷ هزار و ۱۴۵ تومان عرضه می‌شود.

قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله

قیمت دلار خدماتی امروز شنبه ۱۹ اسفند براساس اعلام مرکز مبادله ارز و طلا ۴۳ هزار و ۹۵ تومان است.

قیمت دلار خدماتی به این ترتیب نسبت به دیروز تفاوتی ندارد، اما همزمان قیمت یورو خدماتی با رشد تقریبا ۱۲۰ تومانی نسبت به روز پنجشنبه، از مرز ۴۷ هزار تومان فاصله گرفت و به ۴۷ هزار و ۱۴۵ تومان رسید.

قیمت یورو خدماتی مبنای محاسبه ارز دولتی است و متقاضیان ارز مسافرتی به‌جای نرخ‌های اعلامی از سوی دلال‌ها می‌توانند با ارائه مدارک لازم یورو خدماتی را با نرخی نزدیک ۴۷ هزار تهیه کنند.

قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله ارز و طلا

انواع ارز خدماتی پنجشنبه امروز
دلار خدماتی ۴۳ هزار و ۳۰ تومان ۴۳ هزار و ۹۵ تومان
یورو خدماتی ۴۷ هزار و ۲۵ تومان ۴۷ هزار و ۱۴۵ تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار و انواع سکه

هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز شنبه ۱۹ اسفند با شروع معاملات بازار ۲۷ هزار تومان نسبت به خریدوفروش‌های عصر پنجشنبه گران شد و با عبور از از مرز سه میلیون و ۲۰۰، روی جایگاه سه میلیون و ۲۱۶ هزار تومان ایستاد.

قیمت سکه امامی همزمان ۳۵۷ هزار تومان ارتقا پیدا کرد و به ۳۷ میلیون و ۶۰۴ هزار تومان رسید. ربع‌سکه و نیم‌سکه هر کدام ۱۵۰ هزار تومان رشد قیمت داشتند و به ترتیب ۱۳ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان و ۲۱ میلیون و ۱۰ هزار تومان به فروش رسیدند.

قیمت انواع طلا و سکه

طلا و سکه پنجشنبه امروز
هر گرم طلا ۱۸ عیار سه میلیون ۱۸۹ هزار تومان سه میلیون ۲۱۶ هزار تومان
سکه امامی ۳۷ میلیون و ۲۴۷ هزار تومان ۳۷ میلیون و ۶۰۴ هزار تومان
نیم سکه ۲۰ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان ۲۱ میلیون و ۱۰ هزار تومان
ربع سکه ۱۳ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان ۱۳ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان
سکه گرمی شش میلیون و ۶۲۰ هزار تومان

شش میلیون و ۸۲۰ هزار تومان

Share