زن ادعای تجاوز دارد اما مرد ادعای دوستی طولانی با زن را دارد؛

تردید دادگاه در تجاوز مرد ثروتمند به دختر جوان

مردی که تاکنون دو بار به جرم تجاوز به دختری جوان به اعدام محکوم و هر دفعه این رای نقض شده است، برای سومین مرتبه در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه می‌رود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به نقل از اعتمادآنلاین، مرد ثروتمند متهم است دختری را سوار بر خودروی بی‌ام‌دبلیو خودش کرده، به خانه‌اش برده و مورد تعرض قرار داده‌ است.

پلیس با شکایت دختر جوان این پرونده را به جریان انداخت. دختر جوان در شکایت خود گفت: مقابل یک مجتمع تجاری ایستاده بودم و می‌خواستم تاکسی اینترنتی بگیرم؛ اما شارژ گوشی‌ام تمام شده ‌بود. مردی که سوار بی‌ام‌دبلیو بود، مقابلم توقف کرد و گفت حاضر است مرا برساند؛ اما قبول نکردم. گفتم شارژر لازم دارم. گفت شارژر در خانه دارد. من را سوار کرد و مقابل خانه‌اش گفت می‌توانی صبر کنی شارژر بیاورم؛ اما در ماشین برق نبود به همین خاطر مجبور شدم به خانه‌اش بروم. در خانه به من آبمیوه داد. بعد متوجه نشدم چه شد و وقتی به هوش آمدم، فهمیدم به تعرض کرده است.

این دختر ادامه داد: مرد ثروتمند که صاحب یک پنت‌هاوس بزرگ است، وقتی دید خیلی ناراحت شدم پیشنهاد پول داد. پول را قبول نکردم. بعد مرا سوار ماشین کرد و به خانه‌ام در شرق تهران رساند و تهدید کرد در این باره به کسی چیزی نگویم. من حالم خیلی بد بود و برای همین شکایت کردم.

با بازداشت متهم مشخص شد او مردی ۵۰ ساله است و تنها زندگی می‌کند. متهم حرف‌های دختر جوان را رد کرد و گفت: مدت‌ها با این دختر دوست بودم و با هم رابطه داشتیم او حتی به خانه مادر من هم آمده ‌است. او آخرین بار ادعا کرد گوشواره ۱۰۰ میلیون تومانی داشته که در خانه من گم شده است. وقتی گفتم اینطور نیست درخواست خسارت کرد. خسارت ندادم و حالا شکایت کرده‌ است.

در نهایت پرونده به شعبه ۶ دادگاه کیفری استان تهران رفت و قضات این شعبه بعد از بررسی پرونده، مرد ثروتمند را به اعدام محکوم کردند. او به رای صادره اعتراض و دیوان عالی کشور حکم اعدام را نقض کرد و پرونده به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری‌استان تهران فرستاده شد.

یکبار دیگر متهم و شاکی ادعای خود را مطرح کردند و این بار هم حکم بر اعدام صادر شد. مرد ثروتمند یکبار دیگر به رای صادره اعتراض کرد. دیوان عالی کشور باز هم ادعای دختر درباره تجاوز به عنف را نپذیرفت و باز هم رای اعدام نقض شد. به این ترتیب مرد ثروتمند برای بار سوم پای میز محاکمه می‌رود.

Share