فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت؛

همایش بزرگ بسیجیان رشت در ورزشگاه ۶ هزار نفری برگزار خواهد شد

نیک فطرت گفت: این همایش در روز سوم آذر در ورزشگاه ۶ هزار نفری برگزار خواهد شد که این همایش در کل کشور بی‌نظیر خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت روز دوشنبه ۲۹ آبان در جمع اصحاب رسانه با گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد:  همانطور که مقام‌معظم رهبری فرمودند هرکسی که زیر پرچم جمهوری اسلامی زندگی میکند بسیجی محسوب می‌شود.

نیک فطرت با بیان این مطلب که ماموریت‌های بسیج حول سه محور اساسی برنامه ریزی شده است، گفت: این سه محور شامل جنگ نرم، امنیت پایدار محله و محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی است.

وی با اشاره به اینکه که بیشترین برنامه‌های هفته بسیج متعلق به شهرستان رشت است، افزود: بالغ بر ۷۰۰ برنامه در بخش‌ها و شهرهای شهرستان رشت برگزار می‌شود که این برنامه‌های باید دارای سه شاخص ایمان افزایی، امید بخش و نشاط آفرین باشند.

نیک فطرت توزیع و اهدای ۵۰ جهیزیه بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان به زوج‌های جوان، افتتاح مسکن محرومین و اولین اعزام راهیان نور دانش آموزان دختر هویزه، اروند و پادگان دو کوهه، از اقدامات سپاه ناحیه مرکزی رشت در نخستین روزهای هفته بسیج نام برد.

وی شاخص‌ترین برنامه هفته بسیج در شهرستان و استان‌گیلان را همایش ۶ هزار نفری بسیجیان عنوان کرد و گفت: این همایش در روز سوم آذر در ورزشگاه ۶ هزار نفری برگزار خواهد شد که این همایش در کل کشور بی‌نظیر خواهد بود.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت به تشریح دیگر برنامه‌های سپاه ناحیه مرکزی رشت پرداخت و گفت: همایش ۶۰۰ نفره فرماندهان پایگاه‌های بسیج، میز خدمت با حضور مسئولین، ۲ میز خدمت روستایی، همایش پیشکسوتان پویش نذر خون، پویش نقاشی دختران قاسم سلیمانی و فراخوانی ۶ هزاره نفره بسیجیان از دیگر برنامه ها است.

نیک فطرت در ادامه از مردم رشت برای تجمع در فراخوان‌های مختلف برای غزه تشکر و گفت: یکی از دستاوردهای طوفان الاقصی آشکار شدن ماهیت صهیونیستی بود.

وی افزود: مردم فلسطین درست است که شهدایی که در این راه دادند اما دستاوردهای فراوانی بدست آورده است، در فضای مجازی بحث می‌شود که چرا حماس حمله کرد و مردم را به خاک و خون کشیده؟ بعد از ۷۰ سال مردم یکبار جانانه از خودشان دفاع کردند و این معنایش حمله نیست بلکه دفاع است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان‌اینکه کشورهای عربی بخاطر به خطر افتادن منافع خود در برابر این جنایت سکوت کردند، بیان کرد: تنها کشوری که براساس آیات قرآن از فلسطین دفاع کرد، ایران بود درحالیکه متاسفانه جهان‌سکوت کرده است و حتی اسمی از حقوق بشر در مسئله غزه شنیده نمی‌شود.

Share