سرمربی داماش گیلان تأکید کرد:

مشکلات حاشیه‌ای در خصوص مالکیت داماش به عملکرد بازیکنان و کادرفنی ضربه می‌زند

سرمربی تیم داماش با اشاره به اینکه تنها دلخوشی هواداران و کادر فنی حضور هواداران در بازی‌ها داماش است، عنوان داشت: تیم داماش از ابتدای فصل گرفتار چندگانگی در بحث مالکیتی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ورزش سه، علی نظرمحمدی سرمربی تیم داماش گیلان در مورد وضعیت این تیم قبل از بازی در مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بعد از بازی در مقابل شهر راز شیراز سعی کردیم که از لحاظ فنی و تاکتیکی توان تیم را افزایش بدهیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مشکلات حاشیه‌ای در خصوص مالکیت تیم به عملکرد بازیکنان و کادرفنی ضربه می‌زند، گفت: بازیکنان در مورد شرایط مالکیتی در بلاتکلیفی به سر می‌برند اما در بازی با نفت مسجد سلیمان از تمام وجود برای تیم داماش گیلان تلاش خواهند کرد.

سرمربی تیم داماش با اشاره به اینکه تنها دلخوشی هواداران و کادر فنی حضور هواداران در بازی‌ها داماش است، عنوان داشت: تیم داماش از ابتدای فصل گرفتار چندگانگی در بحث مالکیتی است.

نظرمحمدی با بیان اینکه سال گذشته تیم چوکا مشکلات مشابه با تیم داماش داشت که منجر به سقوط این تیم به لیگ دسته دو شد، گفت: چرا مسولین از اتفاقات گذشته درس نمی‌گیرند.

وی با اشاره به اینکه داماش در دو فصل گذشته با حمایت هواداران توانست دو صعود دراماتیک از لیگ دسته سه به دو و از لیگ دسته دو به لیگ یک را تجربه کند، بیان داشت: بازیکنان فقط در ابتدای فصل مبلغی را دریافت کرده‌اند و پس از گذشت دوازده هفته از لیگ هیچگونه دریافتی نداشتند.

سرمربی تیم داماش با بیان اینکه چند هفته گذشته در تیم داماش از لحاظ لجستیکی آرامش نسبی به وجود آمد عنوان داشت: قبل از بازی با شهر راز شیراز، مسایل حاشیه‌ای در خصوص مالکیت در تیم به وجود آمد که بازیکنان را شوک فرو برد و حاشیه‌های مالکیتی باعث گله مندی بازیکنان در مورد شرایط تیم شده است.

وی افزود: شرایط تمرین روز یکشنبه تیم داماش در زمین ورزشی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه گیلان خوب نبود اما در تمرین روز دوشنبه با بازیکنان صحبت کردیم که برای هواداران تیم داماش با پیروزی در مقابل نفت مسجد سلیمان از زمین بازی خارج شوند و با پیروزی در مقابل نفت مسجد سلیمان حق خودمان را از مسئولین و افرادی که این شرایط را برای تیم داماش رقم زده‌اند مطالبه خواهیم کرد.

Share