معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش گیلان:

درخشش دبیران گیلانی متوسطه دوم نظری در الگوهای برتر تدریس

جابر عباسی، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان گفت: در نوزدهمین دوره جشنواره الگوهای برتر تدریس، دبیران گیلانی در بخش غیرحضوری ۷ رتبه و در بخش حضوری یک رتبه کشوری را از آنِ خود کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان گفت: در نوزدهمین دوره جشنواره الگوهای برتر تدریس، دبیران گیلانی در بخش غیرحضوری ۷ رتبه و در بخش حضوری یک رتبه کشوری را از آنِ خود کردند.

جابر عباسی با اعلام این خبر گفت: نوزدهمین جشنواره الگوهای برتر تدریس در دو بخش حضوری و غیرحضوری برگزار شد که در بخش غیرحضوری در محور طراحی موقعیت‌های یادگیری (ریاضی) فریبا جباری رتبه اول و راضیه فربیز، لیلا بازارگرد، نسترن علی نیا و پیمان غلامین مقام دوم را کسب کردند.

وی افزود: در محور زمین‌شناسی مرتضی بصیری و در کلیپ آموزشی‌ام البنین طاعتی رتبه‌های دوم را به خود اختصاص دادند و در بخش غیر حضوری نیز امیر خادم کیمیایی در محور تفکر و سواد رسانه رتبه سوم را کسب کرد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به برگزاری این جشنواره با شعار «معلم توانمند، تعلیم و تربیت با کیفیت و نسل امیدبخش» اظهار داشت: ۵۴۴ نفر از معلمان دوره دوم متوسطه نظری استان گیلان در نوزدهمین دوره جشنواره الگوهای برتر تدریس شرکت کردند.

گفتنی است بخش حضوری جشنواره نوزدهم الگوهای برتر تدریس از ۱۸ تا ۲۱ آبان به میزبانی قزوین برگزار شد.

Share