فرمانده کل سپاه:

دشمن، سست و افسرده شده است | نفوذ سیاسی ما در منطقه و جهان قابل حذف نیست

سردار سلامی، فرمانده کل سپاه در جمع پیشکسوتان سپاه گفت: دشمن سست، کم جان و افسرده شده است و دیگر دشمن سال‌های دور نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به نقل از ایسنا، سردار سلامی صبح امروز در جمع پیشکسوتان سپاه با بیان اینکه حاضرین این جلسه ۴۳ سال قبل در چنین روزهایی عازم سفری بودند که کسی نمی دانست بازمی گردند یا نه، اظهار کرد: همه جوان بودید اما امروز چین و چروک صورت و موهای سفید شما راز خوشبختی است و شما هنوز در میدان اید و اجازه ندادید دشمن به هدفش برسد. شما شاهد به زباله دان رفتن طاغوت ها و ناکام شدن شیاطین و دشمنان ایران و اسلام هستید.

وی با اشاره به ایثار و فداکاری رزمندگان دفاع مقدس، ادامه داد: شما مردان پیکار سخت هستید. شما بر سلاح ها، موشک ها، توپ ها و تانک ها غلبه کردید. دشمن می گفت از من بترسید چون من صاحب سلاح های مختلفی هستم اما ایمان شما افزوده شد. دفاع مقدس فقط یک حماسه نبود بلکه انتقام عاشورا بود.شما آمدید تا امام در محراب مسجد کوفه ضربت نخورد.

فرمانده کل سپاه افزود: شما تاریخ را تغییر دادید. شما بی توقع، شیرین ترین حماسه های اسلام را آفریدید. شما به دنیا دل نبستید و دنیا را بر دوستی خدا ترجیح ندادید. الان هم در میدان هستید و هنوز دشمن از شما می ترسد. اغتشاش که می شود، شما هستید، مراجعه می کنید، سازماندهی می شود و می روید. این ۴۵ سال سرشار از بغض دشمن از صلابت شما و فرزندان شما بوده است. دشمن شکست خورده اما دوباره از زاویه دیگری آمده است ولی سست، کم جان و افسرده شده است و دیگر دشمن سال های دور نیست.

وی ادامه داد: ما امروز به نام اسلام و ایران، ماهواره به فضا می فرستیم. ببینید از کجا به کجا رسیده ایم. ما تحت رهبری ولایت، سیر صعودی داشته ایم. هرجا دشمن علیه ما فتنه کرد، ما موفق شدیم. خون شهدا همیشه جاری است و هیچگاه خشک نمی شود. ببینید حاج قاسم چگونه دشمن را تعقیب می کرد. کشور هم در تحریم، فشار سیاسی و انزوا ساخته شد. نفوذ سیاسی ما در منطقه و جهان قابل حذف شدن نیست. دشمن می خواهد و نمی تواند در مقابل ما می خواهیم و می توانیم. من شعار نمی دهم چون صحنه واضح است. ما عملیات روانی نمی کنیم ما حرف های واقعی می زنیم و به حرف خود وفادار باشیم.

سلامی با بیان اینکه  دشمنان به ذهن جوانان یورش بردند تا آنها از نماز، حجاب، عفت، پاکدامنی و محبت اهل بیت جدا کنند، تصریح کرد: اما تمام تلاش های شیطانی آنها نابود شد. دشمن با دروغ و جنجال می خواهد ما را شکست دهد اما ما با صداقت و حریت با او مبارزه می کنیم و پیروزی از آن حقیقت است. وعده الهی این است که سرانجام حقیقت پیروز می شود. سال گذشته دیدید دشمن چگونه غوغا به پا کرد و چه توهمی داشتند و به شایعه ها دل خوش بودند اما امسال را ببینید که چگونه در جیوش شیطان و ائمه کفار چه تفرقه، آشفتگی، ذلتی و یاسی ایجاد شده است.

فرمانده کل سپاه در پایان گفت: ما مشکلات را می دانیم و تلاش می کنیم تا مشکلات حل شود. ما بهتر از شما رزمندگان دوران دفاع مقدس نداریم. شما به تعبیر امام (ره) بهتر از اصحاب صدر اسلام هستید. ما برای شما آرزوی سلامتی و دل خوش داریم و همیشه عزیز و در سلامت باشید.

Share