نخست وزیر رژیم صهیونیستی؛

با پاسخ خود، خاورمیانه را تغییر خواهیم داد | شرایط دشواری در انتظار حماس خواهد بود

نخست وزیر رژیم صهیونیستی که از شدت حملات نیروهای مقاومت به شدت مستأصل شده است، ادعا کرد که پاسخ به نیروهای مقاومت فلسطین را آغاز کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که به همراه سایر مسئولان این رژیم در شوک عملیات طوفان الاقصی قرار دارند، گفت که به حملات مقاومت فلسطین پاسخ خواهد داد.

شبکه خبری اسکای نیوز گزارش داد، نتانیاهو امروز با رؤسای شهرکهای مرزهای جنوب فلسطین اشغالی که روز شنبه، مورد حمله غافلگیرانه گروهای مقاومت فلسطین قرار گرفتند، دیدار کرد.

وی با این ادعا که شرایط دشوار و فجیعی در انتظار حماس خواهد بود، گفت: ما مستقیما پاسخ [به مقاومت فلسطین] را آغاز کرده‌ایم، ولی این مسئله نیازمند زمان است.

نخست وزیر رژیم اشغالگر خطاب به صهیونیستها گفت: دولت هر کاری که بتواند برای کمک به شما انجام خواهد داد. از شما می‌خواهم که با قدرت ایستادگی کنید. زیرا ما با پاسخ خود، خاورمیانه را تغییر خواهیم داد و آنان را با قدرت، شکست می‌دهیم».

روزنامه صهیونیستی معاریو روز گذشته گزارش داد که کابینه رژیم صهیونیستی جلسه‌ای برگزار کرد که در پی آن، درگیری شدیدی بین شماری از وزرای اسرائیلی به وجود آمد.

این درگیری به خاطر اطلاعات حساسی بود که جنبش حماس به دست آورده بود که بر اساس آن، موفق شد این عملیات بزرگ را آغاز و هدایت کند؛ عملیاتی که به اذعان صهیونیستها، بزرگترین و فاجعه‌بارترین عملیات علیه آنان به شمار می‌رود.

نیروهای مقاومت فلسطین از شنبه هفته جاری عملیات بزرگی تحت عنوان طوفان الاقصی را آغاز کردند که تا کنون به هلاکت بیش از ۸۰۰ اسرائیلی و زخمی شدن بیش از دو هزار نفر دیگر منجر شده است.

روزنامه «یدیعوت آحارانوت» نیز گزارش داده که شمار تلفات صهیونیست‌ها در عملیات طوفان الاقصی به ۱۰۰۰ نفر می‌رسد و تعداد صهیونیست‌هایی که توسط رزمندگان مقاومت به اسارت گرفته شدند نیز بیش از ۱۵۰ نفر است.

 

Share