لیگ قهرمانان ۲۰۲۳ آسیا؛

کاروان النصر برای بازی با پرسپولیس وارد تهران شد | علی دایی و رونالدو با یکدیگر دیدار می کنند

باشگاه پرسپولیس برای استقبال از کاروان فوتبال النصر، اتوبوسی را تدارک دیده است که به رنگ اصلی این باشگاه یعنی زرد است و لوگوی آن باشگاه و لیگ قهرمانان نیز روی آن نقش بسته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا کاروان تیم فوتبال النصر عربستان ظهر امروز با هواپیمای اختصاصی از طریق فرودگاه امام خمینی وارد تهران شد تا مورد استقبال مدیران باشگاه پرسپولیس و مسئولان فدراسیون فوتبال قرار بگیرند.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همراه با معاونان خود به همراه دو تن از مسئولان فدراسیون فوتبال به استقبال النصری ها از مسیر پاویون رفتند.

اتوبوس‌های اختصاص یافته به باشگاه النصر عربستان نیز به همراه اتومبیل‌های در اختیار آنها اعضای این تیم را به محض پیاده شدن از هواپیما سوار کردند تا راهی هتل محل اقامت خود کنند.

باشگاه پرسپولیس با انتشار خبری در سایت خود اعلام کرد علی دایی برای استقبال از کاروان تیم فوتبال النصر عربستان در فرودگاه امام خمینی(ره) حاضر شد.

این در حالی است که علی دایی اعلام کرد به دلایل شخصی نتوانست خودش را به زمان ورود کاروان النصر به فرودگاه برساند تا دیدار احتمالی او با کریستیانو رونالد و سایر ستاره‌های النصر به هتل محل اقامت نماینده عربستان موکول شود.

دایی که از سوی باشگاه پرسپولیس و مسئولان کشور عربستان برای این دیدار دعوت شده قرار است با فردی دیدار کند که توانست رکورد گلزنی او در بازی‌های ملی را بشکند.

طرفداران خردسال رونالدو در مقابل هتل با پیراهن و تصاویر او حضور دارند و باید دید کریس رونالدو چه واکنشی به آنها خواهد داشت.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و النصر عربستان ساعت ۲۱:۳۰ شامگاه سه شنبه ۲۸ شهریور در ورزشگاه آزادی بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

تخلف باشگاه پرسپولیس با انتشار پستی در فصل ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان آسیا با جریمه کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر محرومیت یک جلسه این باشگاه از حضور هوادارانش روبرو شد تا هیچ هواداری در ایران شانس تماشای بازی ستاره‌هایی مثل رونالدو، مانه و… را از نزدیک نداشته باشد.

Share