فرمانده انتظامی بندرانزلی خبر داد:

مرگ کارگر برقکار به علت سقوط از ارتفاع در انزلی

سرهنگ سید مهدی نجفی‌پور، فرمانده انتظامی بندرانزلی از مرگ کارگر برقکار به علت سقوط از ارتفاع در یکی از شرکت‌های این شهرستان خبر داد و افزود: جسد متوفی پس از هماهنگی با مقام قضایی جهت تشریفات قانونی به سردخانه منتقل و تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی بندرانزلی از مرگ کارگر برقکار به علت سقوط از ارتفاع در یکی از شرکت‌های این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سید مهدی نجفی‌پور در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سقوط یک کارگر از ارتفاع در حین کار، بلافاصله ماموران پاسگاه حسن رود برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که مردی ۴۵ ساله حین برقکاری از ارتفاع ۶ متری به پایین سقوط کرده و به دلیل شدت صدمه وارده، جانش را از دست داده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: جسد متوفی پس از هماهنگی با مقام قضایی جهت تشریفات قانونی به سردخانه منتقل و تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با ابراز تأسف از این حادثه دلخراش خاطرنشان کرد: رعایت نکات ایمنی در حین انجام کار، می‌تواند نقش بسزایی در پیشگیری از وقوع حوادث این چنینی داشته باشد.

Share