در دیداری دوستانه؛

شکست سپیدرود مقابل پرسپولیس در تهران | مجتبی محرمی میهمان ویژه ورزشگاه شهید کاظمی

سپیدرود رشت طی دیداری تدارکاتی در ورزشگاه شهید کاظمی مقابل پرسپولیس تهران قرار گرفت که این دیدار با نتیجه سه بر یک به سود شاگردان گل محمدی به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا تیم پرسپولیس در دیداری دوستانه در حالی به مصاف سپیدرود رفت که این نخستین بازی دوستانه سرخپوشان پس از شروع دوباره تمرینات این تیم بوده است.

در شروع بازی ارسال زمینی سعید صادقی در محوطه جریمه به شهاب زاهدی رسید و او با یک شوت دقیق گل اول را به ثمر رساند تا پرسپولیس از حریف خود پیش بیفتد.

آخرین دقیقه نیمه اول با یک گل غافلگیرکننده همراه بود. سپیدرود به وسیله میلاد پورصف‌شکن بازی را به تساوی کشاند و نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید.

با آغاز نیمه دوم پر‌سپولیس خیلی زود به گل دوم رسید. شوت امید عالیشاه روی ضربه ایستگاهی به دیوار مدافعان برخورد کرد و در برگشت شهاب زاهدی با یک شوت زیبای از راه دور با پای راست گل دوم پر‌سپولیس و خودش را به ثمر رساند.

در دقیقه ۸۶ نیز میلاد سورگی روی پاس رو به جلوی علیرضا بابایی گل سوم را زد تا همکاری دو بازیکن جوان پرسپولیس این گل را به همراه داشته باشد.

پر‌سپولیس در این بازی در غیاب ۸ ملی‌پوش خود (بیرانوند، پورعلی‌گنجی، امیری، سرلک، ترابی، سلمانی، احمدی و حنانوف) به میدان رفت و موفق شد با نتیجه ۳-۱ حریف خود را از پیش رو بردارد.

یحیی گل‌ محمدی و افشین پیروانی پیش از شروع دیدار تدارکاتی امروز مقابل سپیدرود رشت با فرشاد پیوس سرمربی و مرتضی کرمانی‌ مقدم مربی این تیم خوش و بش کردند. مجتبی محرمی نیز به عنوان مهمان ویژه این بازی در ورزشگاه کاظمی حاضر شد

Share