سرپرست فرمانداری تالش اعلام کرد؛

حذف ۲۲ سرعتکاه غیرضرور در تالش | آغاز استانداردسازی و رفع نواقص جاده‌ای محور لیسار – تالش

سومین جلسه شورای ترافیک شهرستان تالش به ریاست فرامرز مرجانی سرپرست فرمانداری و با حضور مسئولین ذیربط ظهر امروز (چهارشنبه) در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرپرست فرمانداری تالش در جلسه شورای ترافیک عنوان کرد: استانداردسازی و رفع نواقص جاده‌ای بزرگراه لیسار – تالش توسط پیمانکار شرکت زیر ساخت آغاز شده است.

فرامرز مرجانی در ادامه عنوان کرد: استانداردسازی رمپ ورود و خروج بیمارستان شهید نورانی به زودی توسط شرکت زیر ساخت آغاز خواهد شد و جهت رفاه حال مردم و کادر بیمارستان ایستگاه ویژه تاکسی در بیمارستان شهید نورانی به همت شهرداری تالش راه اندازی خواهد شد.

وی بیان کرد: باقی مانده روشنایی کمربندی اسالم به تالش از بالاده اسالم تا میدان امام حسین (ع) ظرف روزهای آتی توسط پیمانکار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان انجام خواهد شد.

مرجانی در ادامه با توجه به فرا رسیدن روزهای پایانی تابستان و تعطیلات پیش رو و ورود خیل عظیم مسافران به استان گیلان و محدودیت‌های زیر ساختی شهرستان و عدم بهره مندی شهر تالش از کنارگذر گفت: از عموم مردم عزیز درخواست می‌شود ضمن رعایت قوانین و مقررات و با حفظ آرامش و خویشتن داری با مامورین راهنمایی و رانندگی همکاری نمایند. ضمنا راهور تمام توان خود را برای رفع گره‌های ترافیکی در سطح شهرستان به کارگیری کند.

مرجانی در ادامه با توجه به فرا رسیدن سال تحصیلی جدید و جهت رفاه حال دانش آموزان و اولیا اعلام کرد: شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود اقدامات متناسب با آغاز سال تحصیلی از قبیل رنگ‌آمیزی و خط کشی محل‌های عابر پیاده، روشنایی معابر و ایمن‌سازی محل‌های ترددی دانش آموزان عزیز را انجام نمایند.

سرپرست فرمانداری تالش در پایان عنوان کرد: در اجرای دستور استاندار گیلان مبنی بر حذف سرعتکاه‌های غیر ضرور، کمیته فنی متشکل از نمایندگان فرمانداری، پلیس راهور، راهداری و شهرداری‌ها تشکیل و بر مبنای بازدید کارشناسی از معابر سطح شهرستان در روزهای اخیر ۲۲ رشته سرعتکاه غیر ضرور از معابر جمع آوری شده است و فعالیت این کمیته در هفته آینده هم ادامه خواهد داشت.

Share