تلاش برای رفع کدورت آب شرب شهر ماسوله

برگزاری جلسه مدیریت بحران در شهرداری ماسوله؛ آبرسانی با تانکر تا زمان پایداری شبکه

باتوجه به حجم ورود مسافرین و گردشگران و همچنین ساکنین شهر ماسوله برای مدیریت مصرف و تامین آب شرب سالم و بهداشتی، تا زمان پایداری شبکه، آبرسانی بصورت تانکر سیار انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جلسه مدیریت بحران با هدف رفع کدورت آب شرب شهر ماسوله در شهرداری این شهر برگزار شد.

مدیر امور آبفای فومن از برگزاری جلسه مدیریت بحران با حضور شهردار و رئیس شورای ماسوله با هدف رفع کدورت آب چشمه دولی چال در شهراری ماسوله خبر داد.

وحید مهجور بیان داشت: در پی بارندگی‌های اخیر در بالادست شهر ماسوله آب چشمه دولی چال که از اصلی‌ترین چشمه‌های تامین آب ماسوله می‌باشد، به دلیل جنس خاک، سنگ اطراف چشمه و شیب تند، روان آب‌های حاصل از باران شدید باعث افزایش کدورت آب چشمه شد.

وی افزود: همکاران مستقر در آبفا ماسوله ناچاراً نسبت به قطع آب چشمه دولی چال اقدام کرده و عملیات اولیه در خصوص تخلیه آب، شستشوی مخازن و بررسی کدورت آن انجام گرفت.

مهجور تصریح کرد: در این جلسه با رایزنی‌های صورت گرفته و هماهنگی با مقامات استانی و شهرستانی مقرر شد باتوجه به حجم ورود مسافرین و گردشگران و همچنین ساکنین این شهر تاریخی برای مدیریت مصرف و تامین آب شرب سالم و بهداشتی، تا زمان پایداری شبکه، آبرسانی بصورت تانکر سیار انجام شود.

Share