سیدعلی آقازاده سکوتش را شکست؛

اقدام دولت در انتصاب افراد غیربومی در پست‌های مدیریتی گیلان پذیرفتنی نیست

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه انتصاب مدیران غیربومی دستاوردی برای مردم استان ندارد، گفت: اقدام دولت در انتصاب افراد غیربومی در پست‌های مدیریتی گیلان پذیرفتنی نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سید علی آقازاده با تسلیت ایام سوگواری پایان ماه صفر، اظهار کرد: اقدام دولت در انتصاب افراد غیربومی در پست‌های مدیریتی گیلان پذیرفتنی نیست.

وی با تاکید بر اینکه شناخت مدیران غیربومی از منطقه کافی نیست، افزود: انتصاب مدیران غیربومی منجر به آشفتگی و تصمیمات مغایر با منافع استان می‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه انتصاب مدیران غیربومی دستاوردی برای مردم استان ندارد، گفت: در گذشته شاهد این بودیم که انتصاب مدیران غیربومی که اشرافی به مسائل استان نداشته‌اند، آسیب‌های فراوانی را به دستگاه مربوطه زده است.

نماینده شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مدیران غیربومی اطلاعی از ظرفیت‌های منطقه و مشکلات موجود ندارند، گفت: این عدم آشنایی باعث می‌شود که مدیر مربوطه نتواند جهت رفع مشکلات موجود و همچنین اقدامی برای توسعه و پیشرفت مجموعه مربوطه انجام دهد.

گفتنی است طی ماه های اخیر، انتصاب سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، حج و زیارت گیلان و اخیرا منطقه آزاد انزلی از بین افراد غیربومی بوده است.

Share