رئیس پلیس راه گیلان اعلام کرد؛

اعلام محدودیت ترافیکی در محور قدیم «رشت – قزوین» و «آستارا – اردبیل»

رئیس پلیس راه استان گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم «رشت – قزوین» و «آستارا – اردبیل» و بالعکس خبر داد.

محدودیت ترافیکی رشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرهنگ «جاور صفاری» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: با توجه به تقارن ایام شهادت امام حسن عسگری (ع)، آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) و تعطیلات پایان تابستان به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی در محورهای قدیم «رشت – قزوین» و «آستارا – اردبیل» و بالعکس اعمال می‌شود.

وی در ادامه گفت: تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲۰۰ تا ۲۴۰۰ روز جمعه ۳۰ شهریور ماه و از ساعت ۰۸۰۰ تا ۲۴۰۰ روزهای شنبه و یکشنبه یکم و دوم مهر ماه در محور قدیم «رشت – قزوین» و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان گیلان افزود: همچنین در محور «آستارا – اردبیل» و بالعکس تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی ازساعت ۱۲۰۰ تا ۲۴۰۰ روز جمعه ۳۰ شهریور ماه و از ساعت ۰۸۰۰ تا ۲۴۰۰ روزهای شنبه و یکشنبه یکم و دوم مهر ماه ممنوع است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان و همچنین اداره گمرک و بنادر و کشتیرانی درعدم صدور بارنامه و تحویل بار به ناوگان حمل و نقل باربری در ایام تعیین شده کمک بسزایی در تسهیل در عبور مرور به ویژه در محور «رشت – لوشان» محدوده سراوان تا امامزاده هاشم و شهر رودبار خواهد داشت.

Share