به دلیل بی مهری مسئولان استان؛

کناره گیری ناصر زحمتکش از مالکیت باشگاه داماش؛ خداحافظ فوتبال گیلان!

درحالیکه تنها یک روز از صعود داماش به لیگ دسته اول فوتبال گیلان با هدایت فرشاد پیوس می گذرد، ناصر زحمتکش از مالکیت باشگاه داماش گیلان کناره گیری کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،  ۲۴ ساعت پس از صعود داماش به لیگ دسته اول، ناصر زحمتکش از مالکیت باشگاه داماش گیلان کناره گیری کرد.

در صفحه اینستاگرامی منتسب به زحمتکش آمده است:

“با توجه به اینکه ۹ ماه در استان گیلان تیم داری میکنم در بدو صحبتم کمال تشکر و قدردانی را از مجموعه شورای شهر و شهرداری رشت و همچنین رئیس هیئت فوتبال استان را دارم. در همین زمان کوتاه تیم فوتبال ساحلی بانوان داماش قهرمان لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور شد و همچنین با توجه به اینکه تیم داماش تیم های پایه نداشت اقدام به درست کردن تیمهای پایه نوجوانان و جوانان و امید که پشتوانه تیم بزرگسال باشند اما در این مدت اکثر مسئولین استان قولهای به ما دادند که برای مجموعه داماش انجام نشد ولی در همین مقطع زمانی به تیمهای دیگر استان که در لیگ ۲ و لیگ ۱ وجود داشتند انجام پذیرفت حال با این وصف و حال دین خود را در این مقطع کوتاه به فوتبال این استان ادا کرده و دیگر در این استان تیم داری نمی کنم با آرزوی موفقیت و بهروزی برای تمام تماشاگران پرشور و باغیرت تیم داماش که در شرایط سخت یارو یاور تیم محبوب شهرشان بودند.”

گفتنی است، پس از صعود داماش از استاندار گیلان گرفته تا مدیرکل ورزش و جوانان و سرپرست فرمانداری رشت پیام تبریک صادر کردند اما مالک داماش به دنبال حمایت واقعی از این بود بود تا ارسال پیام.

در همین راستا با استعفای زحمتکش بیم آن می رود که داماش نیز از لحاظ مالکیتی به سرنوشت سپیدرود دیگر تیم رشتی دچار شود.

تیمهای گیلانی درحالی از نعمت هواداران میلیونی برخوردار هستند که سالهاست از نبود زیرساختهای قوی مالی رنج می برند و همین موضوع به پاشنه آشیل آنها تبدیل شده است.

Share