با تاکید سرپرست سازمان صورت می‌گیرد؛

فعالیت مجدد مرکز تفریحات دریایی منطقه آزاد انزلی از تابستان سال جاری

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی از مرکز تفریحات دریایی این منطقه بازدید کرده و در جریان آخرین وضعیت راه اندازی مجدد آن قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، اکبر نیازی سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی از مرکز تفریحات دریایی منطقه بازدید کرده و در جریان آخرین وضعیت راه اندازی مجدد آن قرار گرفت.

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه بعد از پیگیری‌های صورت گرفته، مشکلات حقوقی یکی از مهمترین زیرساخت‌ها و امکانات تفریحی منطقه برطرف شده، اظهار داشت: تنوع بخشی به امکانات تفریحی و گردشگری گردشگران به ویژه خانواده‌ها یکی از مهمترین اولویت‌های کاری این سازمان در حوزه گردشگری بوده و شروع به کار مجدد این مجموعه در همین راستا انجام شده است.

گفتنی است در این بازدید معاونین و مدیران اجرایی سازمان حضور داشتند سرپرست سازمان دستورات لازم برای سرعت بخشیدن به فرآیند بهسازی امکانات مجموعه صادر کرد.

لازم به ذکر است مرکز تفریحات دریایی منطقه آزاد انزلی در فضایی به مساحت یک هکتار به عنوان یک زیرساخت ضروری برای تفریحات ساحلی و دریایی مجهز به امکانات مختلفی همچون رختکن، تخت آفتاب گیر، دوش ساحلی، سالن ماساژ، کافه، استخر ساحلی و زمین بازی‌های ساحلی است که با پیگیری‌های حقوقی و اداری مشکلات پیش روی بهره‌برداری از آن مرتفع شده و از تابستان سالجاری در مدار خدمات‌رسانی قرار می‌گیرد.

Share