با منتفی شدن حضور مربی اسپانیایی در استقلال؛

جواد نکونام و محمد ربیعی گزینه‌های نهایی سرمربیگری استقلال شدند

حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال امروز آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید این باشگاه را مشخص کرد و گفت که توافق با خوان رامون لوپس کارو به بن‌بست رسیده و این سرمربی قرار نیست استقلال را هدایت کند. و این تیم به دنبال عقد قرارداد با مربی ایرانی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا، با منتفی شدن حضور مربی اسپانیایی در استقلال، از جواد نکونام و محمد ربیعی به عنوان گزینه‌های جدید هدایت استقلال یاد می‌شود.

حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال امروز آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید این باشگاه را مشخص کرد و گفت که توافق با خوان رامون لوپس کارو به بن‌بست رسیده و این سرمربی قرار نیست استقلال را هدایت کند. و این تیم به دنبال عقد قرارداد با مربی ایرانی است.

او گفته بود که استقلال تا فردا نام سرمربی ایرانی این تیم را اعلام خواهد کرد و طبق آخرین جلسه کمیته فنی استقلال، دو گزینه نهایی مشخص شده‌اند و تا فردا نتیجه نهایی اعلام می‌شود.

از جواد نکونام و محمد ربیعی به عنوان گزینه‌های جدید هدایت استقلال یاد می‌شود؛ اما با توجه به سابقه نکونام و حضور وی در این تیم شانس وی بیشتر است.

از آرش برهانی و مهدی هاشمی‌نسب به عنوان دستیاران نکونام در تیم فوتبال استقلال یاد می‌شود.

Share