شهردار لاهیجان خبر داد:

آغاز صدور پروانه الکترونیک ساختمانی در شهرداری لاهیجان

شهردار لاهیجان از آغاز صدور پروانه الکترونیک ساختمانی خبر داد و افزود: در راستای پیاده‌سازی نرم‌افزار جامع شهرسازی در شهرداری لاهیجان و به منظور شفاف‌سازی پروانه‌های صادره، با برنامه ریزی‌های صورت گرفته صدور پروانه ساختمانی در این شهرداری به صورت الکترونیک خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، شهردار لاهیجان از آغاز صدور پروانه الکترونیک ساختمانی خبر داد و افزود: در راستای پیاده‌سازی نرم‌افزار جامع شهرسازی در شهرداری لاهیجان و به منظور شفاف‌سازی پروانه‌های صادره، با برنامه ریزی‌های صورت گرفته صدور پروانه ساختمانی در این شهرداری به صورت الکترونیک خواهد بود.

رضا زنده‌دل با بیان اینکه این اتفاق دستاوردهای خوبی را در این حوزه رقم می‌زند، اضافه کرد: صدور پروانه‌های ساختمانی به صورت الکترونیکی و تک برگ می‌باشد.

زنده دل گفت: بر این اساس روند فرایندها در شهرداری لاهیجان یکسان شده و فیش‌های پرداختی به صورت شفاف در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

شهردار لاهیجان اظهار کرد: الکترونیکی شدن صدور پروانه‌های ساخت، علاوه بر کوتاه کردن زمان اخذ پروانه، به شفاف‌سازی در این حوزه نیز کمک خواهد کرد.

وی گفت: مدیریت شهری لاهیجان در دوره ششم شورای اسلامی شهر تمام تلاش خود را در عرصه‌های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و فنی و ساختمانی بکار بسته تا در پایان این دوره بتواند رضایت شهروندان را جلب نموده و شهر لاهیجان به عنوان شهری پیشرو در استان گیلان و کشور مطرح شود.

Share