پس از ناتوان در پرداخت بدهی‌ها

علی فتح الله زاده از مدیرعاملی استقلال استعفا کرد

پس از آنکه باشگاه استقلال شانس حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به واسطه عدم پرداخت بدهی سنگین آندره استراماچونی از دست داد، علی فتح الله زاده مدیرعامل این باشگاه از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، علی فتح الله زاده از سمت مدیرعامل باشگاه استقلال استعفا کرد.

شب گذشته و در جریان بازی دو تیم استقلال و ذوب آهن هم هواداران استقلال شعارهایی علیه فتح الله زاده سر دادند.

مدیرعامل استقلال در صفحه شخصی خود نوشت:

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی‌آبی
ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم

برادر ارجمند جناب آقای دکتر سجادی
وزیر محترم ورزش و جوانان
با ابلاغ سلام و تهیات

همانگونه که مستحضرید این جانب به دلیل عشق و علاقمندی به تیم محبوبم و به عشق هواداران فهیم و قدرشناس استقلال در شرایط بحرانی قبول مسئولیت کردم. متاسفانه بدلیل کتمان حقایق که توسط مدیریت محترم سازمان خصوصی سازی نیز تایید شد با بدهی های غیرقابل باور و کمرشکن روبرو شدیم لذا از همان ابتدا در یک برنامه تلویزیونی عنوان کردم که به تنهایی قادر به پرداخت این حجم از بدهی ها نیستم. متاسفانه در این میدان تنها ماندم و چاره ای جز ادامه مقطعی نداشتم تا حداقل تیم دچار سیر نزولی نشود و جایگاه تیم در لیگ حفظ شود. وقتی برای نظر و درخواست سی میلیون هوادار مظلوم استقلال اعتنایی نیست برای چه باید بمانم و با چه انگیزه ای کار کنم؟! با اجازه می روم شاید مدیر بعدی خودی باشد و به استقلال مظلوم کمک شود. در این دو ماه مسئولی نماند که پیشش نروم ولی دریغ از کمکی که منتج به نتیجه شود. بعضی وقتها با رفتن می توان کمک کرد.
جناب آقای دکتر! یک ساعت دیرتر برای استقلال خسران بار خواهد بود. لطفا همین امروز مدیر جدید را معرفی کنید. در پایان ضمن عذرخواهی از هوادارن فهیم استقلال و تشکر ویژه از حضرتعالی بدین وسیله رخصت می طلبم.

با آرزوی توفیق الهی
ارادتمند
علی فتح الله زاده خویی
۱۴۰۲/۱/۱۲

مدیرعامل استقلال استعفا کرد

Share