سرمربی ملوان پس از شکست خانگی؛

زارع: هوادار مستحق پیروزی بود | مسبب نتایج بد ملوان هستم و باید پاسخگو باشم

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اشاره به این‌که هوادار در دیدار مقابل تیمش مستحق پیروزی بود، گفت: مسبب نتایج بد چند هفته اخیر هستم و باید در این رابطه پاسخگو باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مازیار زارع پنج‌شنبه شب در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل تیم فوتبال هوادار از سری رقابت‌های هفته ۲۴ لیگ برتر فوتبال ایران که با نتیجه دو بر یک به سود هوادار به پایان رسید، اظهار کرد: به تیم هوادار بابت کسب این پیروزی تبریک می‌گویم. آن‌ها در نیمه اول خیلی خوب بودند و موقعیت‌های خوبی داشتند و فکر می‌کنم حق آن‌ها بود که برنده این مسابقه باشند.

او ادامه داد: درست است که در نیمه دوم توپ را بیش‌تر در اختیار داشتیم اما موقعیت آنچنانی با توجه به دفاع خوب و فشرده هوادار خلق نکردیم. آن‌ها در دفاع جمع شده بودند و چشم به ضد حمله داشتند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با اشاره به این‌که در نیمه دوم تغییراتی ایجاد کردیم که به نتیجه برسیم، خاطرنشان کرد: قصد داشتیم بازی را به تساوی بکشانیم اما موفق نشدیم و در مجموع مستحق باخت بودیم. باید مسیر خود را ادامه دهیم و تلاش خود را بیش‌تر کنیم. هوادار امروز با تلاش و تمرکز بیش‌تر به نتیجه رسید.

زارع با اذعان به این‌که روند بد تیم فوتبال ملوان هم‌چنان ادامه دارد، تصریح کرد: از همه عذرخواهی می‌کنم و باید تلاش خود را بیش‌تر کنیم تا از این شرایط خارج شویم. بازی‌های سخت‌تری پیش رو داریم و اگر در تمرینات فشار لازم را وارد نکنیم و نتوانیم تمرکز کافی را داشته باشیم کار سخت‌تر می‌شود. باید تلاش کنیم و برای مصاف با پرسپولیس آماده شویم چون بازی بسیار سختی مقابل آن‌ها داریم.

وی در مورد حضور ملوان در لیگ برتر فوتبال ایران طی فصل آینده، اظهار کرد: با این روند باید لیگ را به پایان برسانیم. باید جایگاه خوبی داشته باشیم و در مورد فصل آینده نیز هیات مدیره حضور دارند و باید در این رابطه تصمیم‌گیری کنند که چه اتفاقی رخ دهد. با توجه به این‌که نتایج فعلا خوب نیست درست نیست که در مورد فصل آینده صحبت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان افزود: باید اوضاع خود را در فصل جاری درست کنیم. طی چند هفته اخیر که بد نتیجه گرفته‌ایم و مسبب آن من هستم و باید جوابگو باشم و تلاش خود را بیش‌تر کنم. قطعا این اتفاق خواهد افتاد و باید ببینم لیگ را با چه جایگاهی به پایان می‌رسانیم.

Share