موسوی لارگانی با انتقاد از رفیق بازی و قبیله گرایی در برخی وزارتخانه‌ها و نهادهای اقتصادی

صبر اقتصادی مردم تمام شده است | رئیسی قطار پیشرفت را در مسیر خطا هدایت می‌کند

نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: آقای رئیسی شما راه را اشتباه می روید قطار را در مسیر خطا هدایت می کنید برادر عزیز به چه زبانی بگویم تورم با این دستفرمان علاج نخواهد شد گفتار درمانی فایده ای ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خانه ملت، سید ناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۳ اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی گفت: ۵ اسفندماه روز مقاومت و ایثار شهرستان فلاورجان را گرامی می‌داریم، فلاورجان قهرمان ۱۴۴۰ شهید تقدیم انقلاب و نظام کرده است عملیات خیبر اوج جانفشانی مردم شهرستان شهدای خط‌شکن است اما فلاورجان این روزها گلایه‌مند عملکرد مقامات اجرایی است. بارها در جلسات مختلف نارسایی‌های روستاها و شهرهای شهرستان را متذکر شده و هر گاه بی‌توجهی شده فریاد مظلومیت‌شان را سر داده ام.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم ولایتمدار شهرستان قدردان خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند اما تحمل بی‌عدالتی را ندارند انتظار می‌رود روز ۵ اسفندماه صرفا شاهد همایش‌هایی در تمجید گفتاری از جانفشانی مردم شهرستان نباشیم و مردم در عمل شاهد عمل به وعده‌های مقامات و مسئولین باشند.

وی افزود: اجازه می‌خواهم قدری صریح‌تر سخن گفته و به خصوص با جوانان درد دلی کنم همان طور که می‌دانیم طی ماه‌های اخیر جریانی سنگین بسیار مرموز و پیچیده عزم خود را جزم کرده تا نه تنها نظام سیاسی و حاکمیتی کشور که حتی یکپارچگی سرزمین و اتحاد ملی ایران اسلامی را هدف تیر زهرآلود خود قرار دهد از آنجایی که ایرانی باغیرت و شرافتمند از هر نحله فکری حاضر به بازی در چنین سناریویی کثیفی نیست عده‌ای ولنگار، دوره گرد، تجزیه طلب فراری و دارای کارنامه سیاه از دزدی و آدم کشی تا وطن فروشی را در باشگاه منافقین جدید گرد هم آورده‌اند تا به زعم خودشان لیدری جریان بنیان افکن کشور را عهده دار شوند.

این نماینده مجلس مطرح کرد: ملت عزیز ایران قدری تفکر کنید این‌ها چه کسانی هستند؟ و چرا خودشان به خیابان نمی‌آیند؟ یکی از این‌ها به همراه سازمان منافقش به قدری منفور است که هیچ کس حاضر نیست حتینامش در کنار نام آن‌ها ذکر شود. یکی دیگرشان حتی توان اداره زندگی شخصی‌اش ندارد و از کیف پول مادرش ارتزاق می‌کند که البته این پول‌ها از اموال غارت شده ملت است. دیگری به نحوه زننده‌ای بارها تصویرش روی جلد مجلات خاص غربی قرار گرفته و آن دیگری قبل از خروج از کشور تمام اموالش را خرج کرده و حتی یک ریال هم باقی نگذاشته است حالا چنین افرادی با چنین کارنامه سیاه که سال‌ها در آغوش غرب قرار گرفته‌اند به تحریک جوانان پاک و معصوم می‌پردازند که می‌دانیم این جوانان نیروهای مخلص و عاشق وطن هستند که هدفی جز توسعه و پیشرفت کشورشان ندارند.

وی گفت: قبول دارم مشکلات در کشور مخصوصا در حوزه اقتصادی کم نیست از همین رو دولت و همکارانم در مجلس و سایر نهادها را مخاطب سخنانم قرار می‌دهم که ما مسئول هستیم این مردم غیوری که برای حفظ کشور و انقلاب خون‌ها داده‌اند روا نیست در وضعیت فعلی زندگی کنند.

موسوی لارگانی اظهار داشت: چند روز پیش مقام معظم رهبری به جد از مسئولان خواستند برای تورم که علاج‌پذیر هم هست فکر اساسی شود. بنده طی نطق‌های مختلف خدا را گواه گرفته و باز هم گواه می‌گیریم که هدفی جز موفقیت دولت آقای رئیسی و پیشرفت کشور نداشته و ندارم اما آقای رئیسی شما راه را اشتباه می‌روید قطار را در مسیر خطا هدایت می‌کنید برادر عزیز به زبانی بگویم تورم با این دستفرمان علاج نخواهد شد گفتار درمانی فایده‌ای ندارد.

کارخانه چاپ اسکناس با سرعت بالا فعال است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: جناب رئیس جمهور کنار گذاشتن نیروهای متخصص و کار بلد، عدم پایبندی به قوانین و متاسفانه رفیق بازی و قبیله گرایی در برخی وزارتخانه‌ها و نهادهای اقتصادی باعث شده تا اولین شرط لازم یعنی داشتن کابینه‌ای قدرتمند، متخصص و کاربلد برای عبور از شرایط فعلی اقتصادی فراهم نباشد. با وجود آمارهایی که ظاهرا برای رضایت خاطر شما یا موفق جلوه دادن کارنامه‌شان منتشر می‌شود کارخانه چاپ اسکناس به علت بی‌انضباطی مالی و کسری بودجه با سرعت بالا فعال است و تورم در حال افزایش است.

این نماینده مجلس مطرح کرد: آقای رئیس جمهور راه و چاه کاملا مشخص است بر صورت سازندگان آمار‌های دروغین خاک بپاشید و فراخوان عمومی دهید در خصوص تورم شدید پنهان در تبصره مختلف بودجه سال آینده هشدار می‌دهم. هشدار می‌دهم دشمنان فاز دوم آشوب‌ها را در زمین اقتصاد کلید زده‌اند ایجاد مزاحمت‌های شدید بر سر راه تجارت خارجی کشور تلاش برای محدودسازی فروش نفت ایران، سفرهای فشرده مقامات آمریکا به کشورهای منطقه و تشویق کشورها به قطع مالی با ایران، تشدید فشارها بر شرکای اصلی مالی ایران از جمله چین و ونزوئلا، نشان می‌دهد آمریکا از آشوب در قالب زن، زندگی و آزادی نتیجه نگرفته است و وارد فاز اقتصادی و امنیتی شده است.

وی بیان کرد: در فاز امنیتی نشست‌های علنی و غیر علنی با عناصر شناخته شده از تجزیه طلبان تا منافقین جدید و قدیم و دعوت از آن‌ها در محافل سیاسی و مجالس‌شان و برخی کشورهای اروپایی تماما نشانه‌هایی از نقشه‌های جدید با پیچیدگی‌های بیشتر نسبت به قبل است و حتی از زدن اتهام ساختگی به ایران در قضیه جنگ اوکراین کوتاه نیامده‌اند لذا وظیفه مسئولان است اجازه ندهند با تورم فزاینده و تشدید مشکلات اقتصادی خدای ناکرده زمینه برای سوء استفاده دشمنان فراهم شود. صبر اقتصادی مردم تمام شده است چرا که سفره معیشتی مردم در تنگنا قرار دارد.

Share