پس از شکست مقابل استقلال؛

زارع: هیچکس در شهر انزلی سراغ ما را نمی‌گیرد

سرمربی تیم فوتبال ملوان تاکید کرد اگر خطایی که بازیکن تیمش کرد را بازیکن حریف مرتکب می شد به هیچ عنوان داور به او کارت زرد نمی داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ذر یکی از دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی فوتبال کشور از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه امروز تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی تهران میزبان ملوان بندرانزلی بود که این دیدار با برتری ۲ بر صفر آبی‌پوشان به پایان رسید. ارسلان مطهری (۷۴) و آرمان رمضانی (۷۸) برای استقلال گل زدند.

مازیار زارع در پایان این دیدار گفت: نسبت به بازی قبل که برابر استقلال داشتیم شکل بازیمان کاملا فرق کرده بود. تا قبل از گل اصلا موقعیت ندادیم به حریف. می‌خواستیم گل نخوریم و در ضد حملات به گل برسیم.

وی ادامه داد: با این حال ۱۰ نفره شدن تیم ما کار را سخت کرد. اگر بازیکن ملوان اخراج نمی‌شد قطعا شرایط فرق می‌کرد و هر چقدر جلوتر می‌رفتیم کار برای ما راحت‌تر می‌شد و استقلال سخت تر.

زارع در مورد صحنه اخراج بازیکنش گفت: مطمئنم اگر این صحنه برای بازیکن استقلال صورت می‌گرفت به هیچ عنوان بازیکن آن‌ها اخراج نمی‌شد. اطمینان دارم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان با انتقاد از کارشناسان داوری گفت: برخی آقایان از جمله علی خسروی در مورد ملوان فقط نه می‌گوید و صحنه‌ها را علیه ما تشخیص می‌دهد. ایشان بیاید به ما توضیح بدهد که فرق این خطا با خطایی که در بازی قبل ما صورت گرفت چه بود.

زارع ادامه داد: نه فرمانداری نه نماینده ای، هیچ کسی نیست که حق ما را بگیرد. هیچکس در شهر انزلی سراغ ما را نمی‌گیرد و ما سه نفری تیم را پیش می‌بریم و در کنار پژمان نوری و پوررشید همه کارهای تیم را انجام می‌دهیم. اما بالاخره یکی باید از تیم دفاع کند.

Share