جزئیات تصادف شدید سامان فلاح؛ مدافع پیکان از مرگ گریخت

سامان فلاح، مدافع پیکان و تیم ملی فوتبال ایران هنگام بازگشت به تهران، دچار سانحه تصادف شد و خوشبختانه از این رخداد جان سالم به در برد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مسوول کمیته پزشکی باشگاه پیکان توضیحات کاملی را درباره وضعیت جسمانی سامان فلاح ارائه کرد.

محمدحسین پورغریب درباره حادثه پیش آمده برای سامان فلاح مدافع ملی‌پوش خودروسازان، اظهار داشت: از شب گذشته که متوجه حادثه غیرمنتظره برای سامان فلاح شدیم، بلافاصله با اورژانس تهران بزرگ و بیمارستان شهر دماوند هماهنگی‌های لازم را برای انتقال او از بیمارستان شهرستان دماوند به تهران انجام دادیم. این انتقال صورت گرفت و سریعا بررسی‌های پزشکی شروع شد.

او ادامه داد: در بررسی‌هایی که از سر، ستون فقرات، لگن و سایر اندام های بدن او انجام شد، فهمیدیم خدا را شکر آسیب جدی به سر نداشته و آسیب به ستون فقرات هم بیشتر در بافت نرم بوده و فقط یک نقطه از بافت استخوانی مشکوک است که امروز با انجام MRI از این قسمت هم مطمئن می‌شویم.

وی افزود: حال عمومی سامان خوب است. علائم حیاتی او پایدار شده و خطر رفع شده است. انشاالله در کوتاه‌ترین زمان ممکن سلامتی‌اش را به دست می‌آورد و تمرینات ورزشی خود را از سر می‌گیرد.

 

Share