ایرادات روشنایی ورزشگاه سردار جنگل رشت ۳ هفته پیش برطرف شده است

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان اعلام کرد؛ نامه سازمان لیگ فوتبال کشور هرساله پیش از ماه مبارک رمضان برای تقویت سیستم برق و روشنایی ورزشگاه‌های تمامی تیم‌های لیگ‌های مختلف کشور ارسال می‌شود و امسال هم به همان شکل انجام شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در اطلاعیه روابط عمومی ورزش و جوانان گیلان آمده است: از آنجاییکه ماه‌ها قبل با گزارش واحدفنی مهندسی اداره کل در جریان ایراداتی چون کهنه بودن فیوزها، برخی اتصالات و تعدادپروژکتورهای روشنایی ورزشگاه سردار جنگل رشت بودیم، تقریبا ۳ هفته پیش اصلاحات نور این ورزشگاه انجام شد و بازی تیم‌های داماش و سپیدرود رشت ۱۰۰درصد در ورزشگاه سردار جنگل انجام خواهدشد.

این روابط عمومی با اشاره به اینکه با حمایت‌های دکتر عباسی استاندار و نمایندگان مجلس در گیلان هر آنچه قول داده بودیم تاکنون عملیاتی شد، گفت؛ زمانی بود که تمامی تیم‌های فوتبال گیلان در سردار جنگل رشت بازی می‌کردند اما در این مدت یکساله با صرف ۱۲۰میلیارد تومان اعتبار ورزشگاه‌های انزلی، رشت، تالش، آستارا و فومن را آماده بازی کردیم.

پس از ۵سال توقف، در یکسال اخیر با تلاش‌های شبانه روزی فاز اول سکوها و زمین چمن طبیعی ورزشگاه شهید عضدی رشت را آماده کردیم و قراربود درایام دهه فجر با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شود که متاسفانه حادثه سقوط بالگرد در کرمان اتفاق افتاد و منتظر هستیم افتتاحیه بزرگی برگزار کنیم.

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان در ادامه اعلام کرد؛ نامه سازمان لیگ فوتبال کشور هرساله پیش از ماه مبارک رمضان برای تقویت سیستم برق و روشنایی ورزشگاه‌های تمامی تیم‌های لیگ‌های مختلف کشور ارسال می‌شود و امسال هم به همان شکل انجام شده است.

Share