علی مطهری خبر داد؛

اهدای بسته کمک معیشتی در منطقه آزاد انزلی

علی مطهری معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان از اجرای طرح کمک مومنانه و اکرام افراد تحت تکفل کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی و همچنین تعدادی از نیازمندان شناسایی شده در محدوده این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، علی مطهری معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان از اجرای طرح کمک مومنانه و اکرام افراد تحت تکفل کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی و همچنین تعدادی از نیازمندان شناسایی شده در محدوده این منطقه خبر داد.

علی مطهری افزود: این طرح همزمان با میلاد منجی عالم امکان مهدی صاحب زمان (عج) و در آستانه سال نو و ماه ضیافت الهی با هدف اشاعه سنت حسنه انفاق، کمک به نیازمندان، گسترش فرهنگ نیکوکاری، اطعام و اکرام مددجویان، تأمین نیازمندیهای افراد تحت کفل و همچنین به منظور افزایش رضایت اجتماعی در محدوده منطقه آزاد انزلی انجام شد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی تاکید کرد ۴۳۰ بسته اهدائی از سوی منطقه مشتمل بر کالاهای ضروری با هزینه‌ای بالغ بر سه و نیم میلیارد ریال با همکاری دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای محدوده این منطقه توزیع شد.

Share