در جمع خبرنگاران عنوان شد؛

اشتغالزایی در “هلدینگ آرش” متوقف شدنی نیست | به جوانان گیلانی فرصت بدهیم و به آنها اعتماد کنیم

رییس هیات مدیره هلدینگ آرش گفت: اولین مجموعه ای هستیم که ۱۷ سال است در حوزه انبوه سازی مشغول به کار هستیم که این موفقیت به دلیل اعتماد به نیروهای بومی و جوانان گیلان بوده است.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آرش تقی‌پور دهکاء، مدیرعامل هلدینگ آرش روز پنجشنبه در جمع اصحاب رسانه ضمن تبریک پیشاپیش سال نو، اظهار کرد: بنده و برادرم اصالتاً گیلانی هستیم و آرزوهای بسیار زیادی از کودکی داشتیم که به بخشی از آن‌ها رسیدیم.

وی ادامه داد: امیدوارم به آرزوهای خودمان در گیلان برسیم و در گیلان نیز از دنیا بروم.

تقی‌پور دهکاء با اشاره به اینکه کارآفرینان مشکلات زیادی دارند و ما نیز از این قضیه مستثنی نبودیم، تصریح کرد: مشکلات را با کمک همه پشت‌سر گذاشتیم.

مدیرعامل هلدینگ آرش اظهار کرد: بنده و برادرم دوست داریم اگر سرمایه‌گذاری می‌کنیم در گیلان خودمان باشد و در اینجا به آرزوهای خوبمان برسیم.

وی با بیان اینکه مالک هلدینگ آرش متعلق به خداوند متعال است و بنده و برادرم تنها نگهبان آن هستیم، ادامه داد: ما با دعای خیر و کمک مادرم از سال ۹۷ کلنگ‌زنی آرش مارکت را زدیم.

تقی‌پور دهکاء گفت: اتفاقات سال ۹۸ بسیار کار ما را مورد تأثیر قرار داد و در نهایت کرونا نیز کار را سخت‌تر کرد.

مدیرعامل هلدینگ آرش در پایان اظهار داشت: در آن شرایط سخت مادر من فقط یک چیز به بنده و برادرم گفت آن هم اینکه تا ریال آخر با همه کارگران تسویه حساب کنید و در آن وضعیت ما این کار را انجام دادیم.
آرش تقی پور

باید به جوانان گیلانی فرصت بدهیم و به آنها اعتماد کنیم

امین تقی‌پور دهکاء نیز در این مراسم با بیان اینکه در خانواده بزرگ آرش همگی یکدل و همدل هستیم، افزود: هدف من و برادرم آرش از ابتدا این بوده که صرفاً یک خانه و ماشین داشته باشیم و به این هدف رسیده‌ایم و به دنبال پولدار شدن نیستیم.

امین تقی پور

رییس هیات مدیره هلدینگ آرش با تاکید بر اینکه می‌توانیم در گیلان، کارآفرین زیادی داشته باشیم، افزود: پویش #خوبی_را_دنبال_کن در راستای امور خیریه راه اندازی شده و تاکنون نیز موفقیت زیادی داشته که یکی از آنها آزادی زندانیان است.

تقی‌پور دهکاء با بیان اینکه هیچکس عاری از خطا و اشتباه نیست، افزود: باید به جوانان فرصت بدهیم و از اشتباهات آنها عبور کنیم. ما می‌توانستیم بهترین های ایران را بیاوریم اما با همین جوانان تبدیل به بهترین ایران شدیم و اولین مجموعه‌ای هستیم که ۱۷ سال است در حوزه انبوه‌سازی مشغول به کار هستیم که این موفقیت به دلیل اعتماد به نیروهای بومی و جوانان گیلان بوده است.

اشتغالزایی در “هلدینگ آرش” متوقف شدنی نیست

همچنین در ابتدای این مراسم، سید معین موسوی مدیر روابط عمومی هلدینگ آرش منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه در خانواده بزرگ آرش مسئول و کارگر با یکدیگر فرق ندارند، اظهار کرد: قبل از نوروز ۱۴۰۱ قول داده بودیم که به اشتغالزایی در گیلان کمک کنیم که با تلاش همه این وعده محقق شد و در فاز اول افتتاحیه آرش مارکت ۲۰۰ نفر مشغول به کار شدند.

وی افزود: نقطه عطف خانواده آرش این است که اشتغالزایی توسط آن متوقف نشده و با افتتاح شهر بازی که امروز صورت گرفته برای ۳۰ نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

معین موسوی

موسوی با بیان اینکه «آرش مال» یکی از بزرگترین پروژه‌های هلدینگ آرش منطقه آزاد انزلی است، یادآور شد: با افتتاح آرش مال برای ۹۰۰ نفر در گیلان شغل ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به راه اندازی پویش #خوبی_را_دنبال_کن طی سال‌های گذشته اظهار کرد: تمام سود حاصل از درآمدهای آرش مارکت پس از کسر هزینه‌های جاری طبق وصیت صورت گرفته ریالی هزینه نشده و صرف امور خیریه می‌شود.

موسوی با اشاره به سرمایه‌گذاری یکهزار نفر از سراسر کشور در هلدینگ آرش، اظهار کرد: در راستای نذر فرهنگی نیز اقدامات زیادی در عرصه فرهنگی صورت گرفته است.

Share