استقبال شرکت آب منطقه‌ای گیلان از همکاری با نهادهای دانشگاهی و پژوهشی

وحید خرّمی با اشاره به اهمیت تحقیق و پژوهش در زمینه آب استان گفت: شرکت آب منطقه‌ای گیلان از همکاری با نهادهای دانشگاهی و پژوهشی در راستای اجرای طرحهای تحقیقاتی طبق استانداردهای ابلاغی وزارت نیرو استقبال می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در نشست مشترک آب منطقه‌ای گیلان با جهاد دانشگاهی استان، وحید خرّمی، مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای گیلان بر گسترش فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی در زمینه صنعت آب تأکید کرد.

خرّمی در این نشست با اشاره به اهمیت تحقیق و پژوهش در زمینه آب استان گفت: شرکت آب منطقه‌ای گیلان از همکاری با نهادهای دانشگاهی و پژوهشی در راستای اجرای طرحهای تحقیقاتی طبق استانداردهای ابلاغی وزارت نیرو استقبال می‌کند.

وی ضمن تأکید بر لزوم انجام پژوهش در زمینه استفاده بهینه از منابع آب استان، علی الخصوص در بخش کشاورزی، افزود: با توجه به کاهش بارش‌ها و تغییر اقلیم آب و هوایی، نیازمند به تحقیقات و روش‌های علمی جدید هستیم.

در این نشست، مدبری رئیس پژوهشگاه محیط زیست جهاد دانشگاهی استان گیلان نیز اظهار داشت: جهاد دانشگاهی گیلان آمادگی دارد تا در زمینه پژوهش در خصوص صنعت آب استان همکاری‌های تحقیقاتی نماید.

گفتنی است، این نشست با حضور اعضاء هیئت علمی جهاد دانشگاهی گیلان و همچنین اعضای کمیته تحقیقات شرکت آب منطقه‌ای گیلان در محل این شرکت برگزار شد.

Share