پلمب دو واحد پزشکی غیرمجاز در فلکه رازی رشت | متخلفان به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند

سرهنگ علی حیدرخواه، رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان از پلمب و جلوگیری از ادامه فعالیت ۲ واحد پزشکی غیرمجاز در شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان از پلمب و جلوگیری از ادامه فعالیت ۲ واحد پزشکی غیرمجاز در شهرستان رشت خبر داد.

سرهنگ علی حیدرخواه به تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرایم و استمرار و ادامه فعالیت‌های پلیس در راستای حفظ امنیت و سلامتی مردم تاکید کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی به همراه کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی پس از تحقیقات نامحسوس صورت گرفته، ۲ مؤسسه پزشکی غیرمجاز و متخلف را در منطقه فلکه رازی شهرستان رشت شناسایی کردند.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان از پلمب و جلوگیری از ادامه فعالیت این مؤسسات که متصدیان آن‌ها اقدام به ارائه خدمات پزشکی به صورت غیرمجاز می‌کردند، خبر داد و گفت: در این رابطه متخلفان ۳۰ و ۳۴ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه پلیس با افراد سودجو که سلامتی مردم را به خطر می‌اندازند، برخورد قانونی می‌کند از مردم خواست، برای درمان به مراکز معتبر پزشکی و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان مراجعه کنند و هرگونه مورد مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

Share