نصب یک دستگاه ترانس بوستر و احداث ۳۴۰۰ متر شبکه فشار متوسط در مناطق روستایی لاهیجان

علیرضا نصوری مدیر توزیع برق شهرستان لاهیجان از اجرای طرح تاب آوری و بهینه سازی شبکه های توزیع برق لاهیجان در روستاهای کچلام و ناصر کیاده با اعتباری معادل ۴۴ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مدیرتوزیع برق لاهیجان، نصوری از نصب یک دستگاه ترانس بوستر خبر داد و گفت: مناطق روستایی و کم برخوردار که مشکلاتی از گذشته در حوزه تامین برق پایدار دارند، در اولویت خدمت‌رسانی شرکت توزیع برق گیلان قرار دارند.

وی افزود: با نصب ترانس بوستر روی خطوط ۲۰ کیلوولت در شهرستان لاهیجان مشکل نوسان و ضعف برق روستاهای کچلام و ناصرکیاده مرتفع شده و اهالی از نعمت برق پایدار بهره‌مند خواهند شد.

مدیرتوزیع برق لاهیجان با اشاره به احداث ۳۴۰۰ متر شبکه فشار متوسط در این دو روستا اظهار داشت: مجموعه این طرح‌ها و اقدامات در راستای رفاه مشترکین و تامین برق پایدار برای مردم شریف شهرستان به ویژه در زمان وقوع بحران‌های طبیعی به بهره برداری می‌رسد.

نصوری اضافه کرد: این طرح جهادی با فعالیت و تلاش ۱۷ اکیپ عملیاتی از امورهای توزیع برق شرق گیلان به اجرا درآمد.

مدیر توزیع برق شهرستان لاهیجان خاطرنشان کرد: با پیاده‌سازی طرح تاب آوری شبکه‌های فشار متوسط و اجرای مانورهای مشابه پیشگیری از بحران، ضریب اطمینان و پایداری شبکه‌های توزیع برق لاهیجان پیشرفت چشمگیری داشته است.

وی تاکید کرد: بمنظور ارتقاء سطح خدمت‌رسانی و افزایش پایداری شبکه‌های توزیع برق به ویژه در بحران‌های جوی احتمالی، در استان گیلان طرح جهادی تبدیل شبکه‌های فرسوده به کابل خودنگهدار در شهرستان لاهیجان با سرعت و جدیت در دست اقدام و پیگیری است.

گفتنی است طی اجرای این طرح فرهاد براتی فرماندار شهرستان لاهیجان، سید علی میری نرگسی قائم مقام اجرایی در امور شهرستانها و جمعی از مسئولان محلی حضور داشتند.

Share