مسوول کار فرهنگی در رشت کیست؟ | اجازه اجرای برنامه‌های شاد در روز رشت را ندادند

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای رشت در هفتادو یکمین جلسه شورا با اشاره به اینکه در ابتدا می خواهم بدانم مسوول انجام کار فرهنگی در رشت کیست اظهار کرد: برای روز رشت قصد داشتیم برنامه های شاد و جذابی برگزار کنیم اما متاسفانه با مکاتبات و پیام های فراوان اجازه برگزاری بسیاری از برنامه ها را ندادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای رشت در هفتاد و یکمین جلسه شورا با اشاره به اینکه در ابتدا می‌خواهم بدانم مسوول انجام کار فرهنگی در رشت کیست اظهار کرد: برای روز رشت قصد داشتیم برنامه‌های شاد و جذابی برگزار کنیم اما متاسفانه با مکاتبات و پیام‌های فراوان اجازه برگزاری بسیاری از برنامه‌ها را ندادند.

علیرضا تاج شهرستانی با بیان اینکه به ظاهر ادارات مختلفی از جمله ارشاد و… متولی مباحث فرهنگی هستند افزود: اما هر زمان که موقع کار فرا می‌رسد می‌گویند سازمان فرهنگی شهرداری باید کارها را انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه بنده با رای اعتماد دوستان در شورای شهرستان رشت نیز به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی انتخاب شدم بیان کرد: متاسفانه هیچ اعتباری در این باره در اختیار کمیسیون فرهنگی شورای شهرستان رشت قرار ندارد.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای رشت به حضور دستفروشان در رشت اشاره کرد و گفت: با تشکر از زحمات نیروی انتظامی که همواره برای امنیت میهن جان خود و خون خود را نثار میکنند اما باید در اجرایی شدن برخی از قوانین همچون ساماندهی دستفروشان با شهرداری همکاری بیشتری داشته باشند.

تاج شهرستانی با انتقاد از عملکرد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بیان کرد: هر زمان می‌خواهیم پروژه‌ای اجرایی کنیم میراث می‌گوید که این بخش جزء بافت تاریخی است اما پس از آن برای نگهداری، مرمت و حتی رنگ‌آمیزی اصولی ساختمان‌های تاریخی اعتباری در اختیار شهرداری قرار نمی‌دهد و خود نیز مشارکتی در این امر ندارد.

Share