بیشینه سرعت تمامی مدل‌های مارول آر۷ برابر با ۲۰۰ کیلومتر برساعت است

مارول آر۷؛ شاسی بلند لوکس چینی با قیمت رقابتی! +تصاویر

در رابطه با کابین مارول آر۷، تصاویر گویای شرایط است و همانطور که مشاهده می‌کنید شرایط بسیار لوکس و باکیفیتی بر این فضا حاکم است تا جائی که باید کابین آر۷ را جز برترین نمونه‌های معرفی شده در بازار چین با قابلیت رقابت در سطح اول خودروسازی جهان بدانیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از عصر ایران، شرکت صنایع خودروسازی شانگ‌های یا سایک موتور باتوجه به فعالیت‌های تجاری مشترک با خودروسازان بزرگ دنیا مانند جنرال موتورز، ایوکو، فولکس واگن، اشکودا و… به سرعت در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دارد. از این رو کمپانی مذکور همواره میان ۵ خودروساز برتر کشور چین یک جایگاه را به خود اختصاص داده است.

یکی از برندهای متعلق به سایک موتور «رووی» است که خط تولید محصولات لوکس این گروه را تشکیل داده است.

جدیدترین محصول مارول، یک شاسی بلند جذاب با نام R۷ است که در بازار چین از ۴۵ تا ۵۵ هزار دلار با توجه به تریم قیمت‌گذاری می‌شود.

مارول آر۷ به مدت ۳ سال یا ۱۰۰ هزار کیلومتر (هر کدام زودتر برسد) توسط کمپانی تولیدکننده گارانتی می‌شود.

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، در نمای ظاهری با یک حجم زیبا و خوش تراش سر و کار داریم که به سبک محصولات جدید و آینده نگر بازار و البته با جزئیات بسیار ساخته و پرداخته شده است.

مارول R۷ از منظر ابعاد برابر با ۴۹۰۰ میلیمتر در طول، ۱۹۲۵ میلیمتر در عرض و ۱۶۵۵ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با ۲۹۵۰ میلیمتر است. وزن خودرو با توجه به تریم ۲۱۶۸/۲۲۱۰ و ۲۳۱۰ کیلوگرم محاسبه شده است.

مارول آر۷ یک الکتریکی خالص است که در بخش پیشرانه در ۳ تریم ارائه می‌شود:

تک موتور الکتریکی (محور جلو) با ۳۳۵ اسب بخار خروجی و گشتاور ۴۵۰ نیوتن متر. این تریم پایه با بسته باتری لیتیمی ۷۷ کیلووات ساعت عرضه می‌شود که برد حرکتی آن حدود ۵۵۰ کیلومتر است. زمان شارژ کامل با شارژر استاندارد حدود ۱۰.۵ ساعت است. خودرو طی ۵.۸ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می‌رسد.

تریم میان رده نیز دقیقا مشخصات پیشرانه مدل پایه را دارد با این تفاوت که از بسته باتری ۹۰ کیلووات ساعت برای آن استفاده شده است. زمان لازم برای شارژ کامل این باتری با شارژر استاندارد حدود ۱۲.۵ ساعت است. برد حرکتی با این باتری برابر با ۶۴۲ کیلومتر گزارش شده است.

تریم پرچمدار با دو موتور الکتریکی (سامانه تمام چرخ محرک) که ۵۳۶ اسب بخار خروجی و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور دارد. در این مدل نیز از بسته باتری ۹۰ کیلووات ساعت استفاده شده است. خودرو طی ۳.۸ ثانیه از حالت توقف کامل به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می‌رسد. برد حرکتی خودرو حدود ۶۱۰ کیلومتر است.

بیشینه سرعت تمامی مدل‌های مارول آر۷ برابر با ۲۰۰ کیلومتر برساعت است.

سیستم ترمز در چرخ‌ها دیسکی است و رینگ‌های استاندارد آلومینیومی با توجه به تریم در اندازه‌های ۲۰ و ۲۱ اینچی ارائه می‌شود.

مارول آر۷

در رابطه با کابین مارول آر۷، تصاویر گویای شرایط است و همانطور که مشاهده می‌کنید شرایط بسیار لوکس و باکیفیتی بر این فضا حاکم است تا جائی که باید کابین آر۷ را جز برترین نمونه‌های معرفی شده در بازار چین با قابلیت رقابت در سطح اول خودروسازی جهان بدانیم.

از امکانات کابین می‌توان به سیستم تهویه اتوماتیک با دسترسی اختصاصی برای ردیف عقب، ۴۳ اینچی نمایشگر ۳ تکه در کنسول اصلی جلو که نمایشگر اصلی در مرکز اندازه ۱۵.۰۵ اینچی دارد، شارژر بی‌سیم، نمایشگر هداپ از کمپانی هواویی، سانروف پانورامیک، استارت دکمه ای، درب صندوق الکتریکی باز/بسته بدون دخالت دست، نورپردازی هوشمند ۲۵۶ رنگ، پورت‌های تایپ-سی، پشتیبانی از فرمان‌های صوتی، آینه‌های الکتریکی مجهز به گرم کن/ریورز/تاشوی خودکار، سنسور باران و… اشاره کرد.

در بخش ایمنی مارول آر۷ خودرویی بسیار قابل اعتماد است زیرا مجهز به ۳۳ سنسور هوشمند شده که از جمله باید به لایدار از کمپانی لومینار تکنولوژی اشاره کنیم. این لایدار تا فاصله ۵۰۰ متری را پوشش می‌دهد.

از دیگر ویژگی‌های این بخش باید به سطح ۲ رانندگی خودران، رادار پارک عقب و جلو، دوربین ۳۶۰ درجه، نمایش نقاط کور دید راننده، ای بی‌اس، ئی بی‌دی، پایداری الکترونیکی، ترمز اضطراری، دستیار حرکت در سربالایی و سرپایینی، سیستم پارک اتوماتیک، هدلایت اتوماتیک، نورپایین اتوماتیک، ایربگ کامل به جز جانبی ردیف عقب و… اشاره کنیم.

Share