سرمربی ملوان پس از پیروزی در داربی شمال؛

زارع: می‌توانستیم با نتیجه پرگل‌تری پیروز شویم | به بازیکنان جدید باور دارم

زارع در خصوص نقل و انتقالات باشگاه ملوان تصریح کرد: شما باید شرایط تیم را درنظر بگیرید و اینکه انتقاد می‌کنند، من انتقادی ندیدم. من به بازیکنان جدید باور دارم و اگر بازیکنانی که به ما اضافه شدند در تیم قبلی‌شان ذخیره بودند، اینجا نهایت تلاششان را خواهند کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرمربی تیم ملوان بندرانزلی در کنفرانس خبری بعد از بازی با نساجی مازندران گفت: می‌توانستیم با نتیجه پرگل‌تری برنده دیدار مقابل نساجی شویم.

مازیار زارع پس از پیروزی یک بر صفر تیمش در بازی با نساجی مازندران در نشست خبری گفت: این برد را به مردم شهرم تقدیم می‌کنم و به بچه‌هایمان تبریک می‌گویم، فکر می‌کنم بعد از ۳ سالی که اینجا هستم بهترین نمایشی بود که ارائه کردیم.

وی افزود: فکر می‌کنم پس از گل ناخواسته عقب کشیدیم، ولی با این حال کنترل بازی را در دست داشتیم و موقعیت‌های بسیار خوبی داشتیم که به گل بدل نشد. می‌توانستیم با نتیجه پرگل‌تری پیروز مسابقه شویم. این بازی حالا تمام شده و باید به بازی بعدی بیاندیشند.

سرمربی ملوان در خصوص دادن بازوبند کاپیتانی به محمدرضا بردبار از بازیکنان جوان تیمش گفت: این بزرگی بچه‌های بزرگ ما را نشان می‌دهد که چقدر خوب هستند، امسال بچه‌های خوبی داریم. من جوان بودم که کاپیتان این تیم شدم و این فرصت را الان به یکی از بچه‌های انزلی دادم که تیم را کاپیتانی کند. مطمئنا باید استفاده کنند، زیرا اگر ببینم راهشان درست نباشد، اولین نفر خودم هستم که نمی‌گذارم به راه بیراهه بروند. او باید افتخار کند که کاپیتان ملوان شده و باید پیشرفت کند و این راه را ادامه دهد به شرطی که خیلی بی‌جهت و بیهوده خودش را به حاشیه نبرد.

زارع در خصوص نقل و انتقالات باشگاه ملوان تصریح کرد: شما باید شرایط تیم را درنظر بگیرید و اینکه انتقاد می‌کنند، من انتقادی ندیدم. من به بازیکنان جدید باور دارم و اگر بازیکنانی که به ما اضافه شدند در تیم قبلی‌شان ذخیره بودند، اینجا نهایت تلاششان را خواهند کرد.

سرمربی ملوان ادامه داد: من می‌توانستم زمانی که تیم نتیجه نمی‌گرفت از بازیکنان بومی استفاده کنم و در انت‌ها می‌گفتم دارم از جوانان استفاده می‌کنم، ولی در فشار بازی‌ها هرگز این کار را نکردم، زیرا اعتقاد دارم از جوانان استفاده کردن زمان خاصی نیاز دارد و من تحمل کردم که زمانش فرا برسد و جوانان در یک شرایط خوب بتوانند توانایی‌های خود را نشان دهند.

وی اضافه کرد: تصمیم داریم آرام آرام آن‌ها را اضافه کنیم. بچه‌های آکادمی باید کار کنند و باید پرتلاش باشند و از موقعیتی که برایشان به وجود آمده نهایت استفاده را ببرند، اینکه به تمرینات بزرگسالان اضافه شدند کافی نیست. نباید به همین موضوع بسنده کنند و باید تلاش کنند. برخی اوقات بازیکن بومی استفاده کنید، انتقادها زیاد می‌شوند و برخی اوقات برعکس می‌شود. مطمئناً در زمان مناسبش از بازیکنان بومی استفاده خواهیم کرد.

مازیار زارع در خصوص بازی هفته بعد مقابل ذوب آهن گفت: بازی در اصفهان همیشه سخت است، ولی می‌رویم که امتیاز خوبی کسب کنیم. از فردا روی این مسابقه کار خواهیم کرد و با تمرکز به سراغ این مسابقه خواهیم رفت.

وی تصریح کرد: من به تیم نساجی و مردم قائمشهر که همیشه رابطه خوبی داشتیم، خسته نباشید می‌گویم. من امیدوارم تیم‌های شمال کشور پیشرفت کنند و امیدوارم رسیدگی بیشتری شود.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی در انت‌ها گفت: خیلی جای خوشحالی داشت که هواداران به ورزشگاه آمدند و به این زیبایی ما را تشویق کردند، حضور آن‌ها بسیار به ما کمک کرد و امیدوارم زودتر شرایطی فراهم شود که هواداران خانم ملوان نیز به ورزشگاه بیایند.

Share