دستگیری ۱۱ نفر در طرح عملیاتی مبارزه با سرقت منزل در گیلان

سرهنگ علیرضا حدادی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از شناسایی و دستگیری ۱۱ سارق در طرح عملیاتی مبارزه با سرقت منزل در گیلان و اعتراف این افراد به ۱۶ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از شناسایی و دستگیری ۱۱ سارق در طرح عملیاتی مبارزه با سرقت منزل در گیلان و اعتراف این افراد به ۱۶ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ علیرضا حدادی با اشاره به اینکه مقابله با سرقت و ناهنجاری اجتماعی عزم همگانی را می‌طلبد، اظهار داشت: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا به پلیس کمک کنند.

وی در ادامه گفت: در پی ابلاغ اجرای طرح عملیاتی مبارزه با سرقت منزل در گیلان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان‌های تابعه قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با بیان اینکه در این طرح ۳ روزه با انجام اقدامات پلیسی و در عملیات‌های جداگانه، ۱۱ سارق دستگیر شدند، افزود: بر اساس تحقیقات انجام شده، سارقان به ۱۶ فقره سرقت مختلف اعتراف و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

این مقام انتظامی در پایان با تاکید بر توجه و رعایت مردم به اصول و نکات پیشگیری از سرقت، اذعان داشت: ارتقاء نظم و امنیت همواره در دستور کار پلیس قرار دارد.

Share