جهانبخش جعفری گام اول را محکم برداشت | پیروزی چوکا تالش مقابل آرمان گهر

بازی چوکا تالش و آرمان گهر در چارچوب هفته ۱۹ رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور با پیروزی ۲ بر صفر چوکا همراه بود تا جهانبخش جعفری در اولین تجربه خود به عنوان سرمربی چوکا، برد مهم و حیاتی به دست آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جهانبخش جعفری در اولین تجربه خود به عنوان سرمربی چوکا، برد مهم و حیاتی به دست آورد.

تالشی‌ها بعد از تغییرات مالکیتی و البته آمدن سرمربی جدید، هدفی جز کسب برتری در جدال خانگی این هفته و سر و‌ سامان بخشیدن به وضعیت خود نداشتند.

مسابقه‌ای که در نیمه اول کم موقعیت و با احتیاط فراوان از سوی هر دو تیم همراه بود، اما در نیمه دوم برای تالشی‌ها طوفانی پیگیری شد.

در دقیقه ۷۰ میثم فردوسی، با فرار به پشت دفاع آرمان گهر، از توپی که به پشت مدافعان ارسال شده بود استفاده کرد و با ضربه بغل پا توانست قفل دروازه حریف را باز کند.

در دقیقه ۸۳ نیز داریوش بخت، از کرنر ارسالی همبازی خود و در پی آن اشتباه مدافعان آرمان گهر در دفع توپ نهایت استفاده را برد و با شوتی محکم، طاق دروازه حریف را فرو ریخت و فاصله را دو برابر کرد تا اینگونه برد شیرینی برای چوکا به دست آید.

چوکا تالش با این برد ۹ امتیازی شد و در قعر جدول مسابقات باقی ماند اما فاصله‌اش را با تیم‌های بالای دست خود کم کرد. آرمان گهر نیز با ۱۶ امتیاز رده پانزدهم جدول را در اختیار دارد.

Share