ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان تمدید شد

رییس هیات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی صنایع، معادن کشاورزی از تمدید کاندیداتوری انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان خبر داد و گفت: ثبت نام کاندیداهای انتخابات هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان گیلان از روز سه‌شنبه ۴ بهمن آغاز و تا یکشنبه ۱۶ بهمن ماه مجددا تمدید شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، تیمور پورحیدری، رییس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی گیلان با اعلام تمدید ثبت نام دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان گفت: غیر از تجار حتی صنعتگران توانمند گیلان نیز می‌توانند برای ثبت‌نام اقدام کنند تا در فرایند انتخابات اتاق قرار گیرند.

وی با بیان اینکه خدمات ثبت‌نام حتی روز جمعه و شنبه هفته جاری که تعطیلات رسمی در پیش است هم در اتاق بازرگانی رشت انجام می‌شود، افزود: البته ثبت نام به دو روش ممکن حضوری و غیرحضوی هست و برخی فرآیند ثبت‌نام از داوطلبان به صورت الکترونیکی و از طریق آدرس WWW.ELECTION.ICCIMA.IR اینترنتی با بارگذاری مستندات و تکمیل فرم‌های مربوطه و در نهایت دریافت کد رهگیری صورت می‌گیرد و هم می‌توانند به صورت حضوری با مراجعه به اتاق بازرگانی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

پورحیدری با تاکید بر حضور افراد توانمند و اصلح در پروسه انتخابات، اعلام کرد: از کلیه صنعتگران و بازرگانان مستعد و حائز شرایط و خبره استان دعوت می‌شود هر چه سریعتر اقدام به ثبت نام نمایند تا شاهد یک هیات نمایندگان کارآمد و شاخص در استان باشیم و به دنبال آن بتوانیم در جهت توسعه مبادلات تجاری و رونق اقتصادی استان و کشور گام برداریم.

گفتنی است پیش از این مهلت ثبت نام کاندیدانوری انتخابات اتاق بازرگانی گیلان، ۱۱ بهمن بود که با اعلام رییس هیات نظارت بر انتخابات این زمان تا یک شنبه ۱۶ بهمن تمدید شد.

Share