بیمه سلامت و دانشگاه علوم پزشکی گیلان امور سلامت را مشترکاً به نفع مردم پیش می‌برند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: بیمه سلامت و دانشگاه علوم پزشکی نیازهای یکدیگر را می‌شناسند و امور سلامت را مشترکاً به نفع مردم پیش می‌برند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، پیش از ظهر امروز، نشست هم‌اندیشی با حضور دکتر محمد مهدی ناصحی، مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، دکتر محمدتقی آشوبی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان و دکتر محمود عاطف راد- مدیرکل بیمه سلامت گیلان، دکتر کهنسال- رئیس انجمن داروسازان استان و همچنین تعدادی از معاونین دانشگاه علوم پزشکی استان در سالن اجلاس اداره کل بیمه سلامت گیلان برگزار شد.

دکتر محمدتقی آشوبی-سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان امروز در این نشست، بیمه سلامت و دانشگاه‌های علوم پزشکی را عضو یک خانواده دانست و اظهار کرد: بیمه سلامت و دانشگاه علوم پزشکی نیازهای یکدیگر را می‌شناسند و امور سلامت را مشترکاً به نفع مردم پیش می‌برند.

وی با اشاره به افزایش تولید دارو در کشور، افزود: بیمه سلامت در بخش دارو حمایت خوبی کرده و لازم است سایر بیمه‌ها نیز مشارکت فعالی داشته باشند و این مهم، نیازمند رایزنی است.

دکتر عاطف راد- مدیرکل بیمه سلامت گیلان نیز در این نشست با اشاره به حسن ارتباط بیمه سلامت گیلان با دانشگاه علوم پزشکی استان، اظهار کرد: تعاملات بسیار خوبی بین این دو نهاد متولی درمان مردم به ویژه در خصوص صندوق بیمارهای خاص و صعب العلاج وجود دارد.

Share