انقلاب اسلامی ایران، جریانی بزرگ و هویت بخش بود

آیین جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با حضور مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان، کارکنان و بازنشستگان و خانواده هایشان در سالن ورزشی شهید عباسپور شرکت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، بهمن داراب زاده مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان در آیین جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت: انقلاب اسلامی ایران، جریانی بزرگ و هویت بخش بود که استقلال و آزادی را برای مردم عزیز کشورمان به ارمغان آورد و عزت را به میهن‌مان که سالیان درازی در چنگ استعمار و استکبار اسیر بود و برای گرفتن ابتدایی‌ترین تصمیمات متکی به بیگانگان بود، اهدا کرد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان افزود: انقلاب بزرگ ایران اسلامی با تکیه بر سه اصل و محور، توکل بر خداوند متعال و مبانی اسلامی و قرآنی، رهبری دینی، الهی و حکیمانه امام راحل و حضور پررنگ مردم شکل گرفت و به ثمر نشست. مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: انقلاب اسلامی ایران، علیرغم مشکلات متعددی چون؛ جنگ نظامی، جنگ اقتصادی، جنگ نرم و سایر تهدیدات، توانست همچنان استوار، مقتدر و با صلابت به راه خودش ادامه دهد.

وی افزود: امروز، انقلاب اسلامی ایران به جایگاه رفیع و والای خود رسیده و می‌تواند بدون نیاز به بیگانگان به راه خود تا رسیدن به مرحله ظهور  ادامه بدهد.

داراب زاده گفت: صنعت برق کشور نیز، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به پیشرفت‌های شگرفی دست یافت و با تکیه بر دانش و تخصص بومی توانست به خودکفایی دست یابد و نیازهای خود را در داخل کشور تامین کند.

داراب زاده افزود: این پیشرفت‌های در حالی صورت گرفته که با تحریم‌های ناجوانمردانه، از ورود ابتدایی‌ترین تکنولوژی به کشورمان جلوگیری شده و این افتخار بزرگی برای ملت شریف ایران است. مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: مروز به مرحله‌ای از خودباوری رسیده‌ایم که شاهد دستاوردهای بسیار بزرگی در بسیاری از عرصه‌ها هستیم.

وی افزود: شرکت برق منطقه‌ای گیلان نیز به افتخارات بزرگی دست یافته و توانسته در راستای توسعه پایدار، پروژه‌های بزرگی را به مرحله بهره برداری برساند. داراب زاده گفت: سه پروژه بزرگ و زیربنایی شرکت در دهه فجر در مدار قرار می‌گیرند و ۱۲ پروژه مهم دیگر نیز تا قبل از پیک بار سال آتی به بهره برداری خواهند رسید و آثارش را در رشد و آبادانی استان عزیزمان مشاهده خواهیم کرد.

گفتنی است که اهدا لوح سپاس به خانواده معزز شهدا و فرزندان شاهد، اجرای برنامه‌های طنز توسط گروهی از هنرمندان گیلانی، اجرای نواهای مجاز و برگزاری مسابقه طنز و اهدای جوایز از جمله برنامه‌های آیین جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود.

Share