آغاز اجرای پروژه هایی به ارزش حدودی ۲۶ میلیارد تومان در شهرستان رودبار

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ایران پروژه های احداث کف بند و سر دهنه اسطلخ جان و جمشید آباد، کف بند و سردهنه بلوکات، مقسم و سردهنه نصفی رودخان و بازسازی سردهنه رودآباد در شهرستان رودبار آغاز شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، افشین جارچی مدیر امور آب شهرستان رودبار در این باره گفت: پروژه احداث کف بند و سردهنه اسطلخ جان و جمشید آباد با ارزش حدودی ۱۱ میلیارد تومان با حضور وحید خرّمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای گیلان، حجت الاسلام حسین مالکی امام جمعه رستم آباد، مهرداد گودرزوند چگینی نماینده شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستانی و کشاورزان منطقه آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه این پروژه یکی از طرحهای مهم عمرانی آب منطقه‌ای گیلان در شهرستان رودبار است، تصریح کرد: همزمان با این پروژه، پروژه‌های کف بند و سردهنه بلوکات با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان، مقسم و سردهنه نصفی رودخان با اعتبار ۳ میلیارد و بازسازی سردهنه رودآباد با اعتبار ۲ میلیارد تومان اجرایی شده است.

جارچی در پایان گفت: پروژه‌هایی یاد شده به ارزش حدودی ۲۶۰ میلیارد ریال از محل بند ز تبصره ۸ قانون برنامه و بودجه ۱۴۰۱ خدمتی است از شرکت سهامی آب منطقه‌ای گیلان به مردمان شریف شهرستان رودبار که باعث مدیریت بهتر منابع آب و توزیع آن در فصل زراعی خواهد شد.

Share