یک روایت از شب خروج لوکادیا از ایران | ماجرای تلاش نافرجام سروش رفیعی!

پیش از ترک ایران توسط یورگن لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس تهران، سروش رفیعی تلاش زیادی انجام داده بود که او از رفتن را منصرف کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا، یورگن لوکادیا دو روز پیش از داربی تهران به یکباره تصمیم گرفت ایران را ترک کند و با وجود اینکه به خاطر مشکلات مالیاتی اجازه خروج از کشور را نداشت، به فرودگاه رفت و بعد از ساعت‌ها انتظار با حل شدن مشکلش توانست ایران را ترک کند.

زمانی که لوکادیا در فرودگاه بود تا مشکل خروج از کشورش حل شود، سروش رفیعی که ارتباط خوبی با این بازیکن داشت، در تماسی با او خواست که در تصمیمش تجدید نظر کند و در ایران بماند چراکه ترک ایران آن هم دو روز مانده داربی از نظر رفیعی کاری به دور از اخلاق بود. با این حال در این مکالمه لوکادیا به سروش رفیعی وعده داد که حتما بازخواهد گشت و قصد جدایی از پرسپولیس را ندارد. لوکادیا گفته بود: “اگر می‌خواستم بروم و برنگردم، در تعطیلات لیگ که به کشورم رفته بودم، دیگر برنمی‌گشتم.”

با این حال تلاش‌های هافبک پرسپولیس بی نتیجه ماند و لوکادیا ایران را ترک کرد و بعد از آن رسما قرارداد خود را فسخ کرد تا دیگر امیدی به بازگشتش نباشد.

Share