کشف بیش از ۵۲ کیلوگرم تریاک هنگام بازرسی از یک اتوبوس در رودبار

سرهنگ عیسی روشن‌قلب، فرمانده انتظامی رودبار از کشف بیش از ۵۲ کیلوگرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس در ایست و بازرسی این شهرستان و دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی رودبار از کشف بیش از ۵۲ کیلوگرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس در ایست و بازرسی این شهرستان و دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر خبر داد.

سرهنگ عیسی روشن‌قلب با بیان اینکه مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر به عنوان یکی از مهمترین عوامل فروپاشی خانواده‌ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی، نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهادهای مسئول با مجموعه انتظامی است، اظهار داشت: مبارزه با سوداگران مرگ و پیشگیری از اعتیاد همواره در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی در ادامه گفت: ماموران انتظامی ایست و بازرسی رودبار حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی «رودبار به رشت» به یک دستگاه اتوبوس که از مسیر جنوب به شمال در حال تردد بود، مشکوک شده و برای بررسی آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار از کشف ۵۲ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک از خودرو مورد نظر خبر داد و بیان داشت: در این رابطه متهمان ۲۵ و ۳۱ ساله دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

این مقام انتظامی در پایان ضمن تاکید بر برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر از شهروندان خواست در صورت مشاهده و مواجهه با هرگونه مورد مشکوک، موضوع را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

Share