تعطیلی مدارس و ادارات مازندران در روز شنبه

مدارس و ادارات استان مازندران، فردا شنبه تعطیل هستند و با قطعی گاز از سوی ترکمنستان چهار شهر استان زیر تیغ قطعی گاز قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار مازندران گفت: ادارات و مدارس مازندران فردا شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ تعطیل هستند.

محبی افزود: درپی تداوم سرمای شدید و افزایش مصرف گاز و با هدف مدیریت مصرف گاز، فعالیت ادارات استان به غیر از دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی فردا به صورت دورکاری است.

مدارس استان نیز غیرحضوری است و فقط امتحانات نهایی پایه‌های نهم و دوازدهم، طبق روال برقرار است.

مدیر روابط عمومی شرکت گاز مازندران اعلام کرد که با قطعی گاز از سوی ترکمنستان چهار شهر استان زیر تیغ قطعی گاز قرار گرفتند.

سید حمزه عمادی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه در حال حاضر شهرهای رستم‌کلا و خلیل شهر بهشهر، گلوگاه، آمل و بابل با افت شدید گاز مواجه هستند و زیر تیغ قطعی گاز قرار دارند، اظهار کرد: با قطعی گاز از سوی ترکمنستان، افت شدید دما و مصرف زیاد سیستم گرمایشی گازی سبب شد تا وضعیت گاز مازندران در تنش قرار گیرد.

وی گفت: در حال حاضر در هیچ شهر مازندران با قطعی کامل گاز مواجه نیستیم. اما مردم این شهرستان‌ها با مدیریت مصرف توانستند کمک کنند تا به قطعی گاز منجر نشود.

عمادی با بیان اینکه در دو روز گذشته مصرف گاز در مازندران ۳۲ میلیون متر مکعب بوده است، افزود: روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مصرف گاز در مازندران به ۴۰ میلیون متر مکعب رسید این آمار نشان می‌دهد که در مصرف مشترکان مدیریت نمی‌شود.

 

Share