اخراج مدیر اراضی جهاد کشاورزی مازندران از یک جلسه؛ استاندار: درخشان برکنار شود

استاندار مازندران مدیر امور اراضی استان را از جلسه رفع موانع تولید اخراج کرد و به ‌رئیس سازمان جهاد کشاورزی دستور داد هرچه سریع‌تر این مدیر ‌را برکنار کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، جلسه امروز کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان امروز با یک اخراج همراه بود. در این جلسه مشکلات تعدادی از واحدهای صنعتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

استاندار مازندران بهرام درخشان مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی استان مازندران را به دلیل اجرا نکردن مصوبات قانونی و بی‌توجهی به جذب سرمایه‌گذار در استان را از جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اخراج کرد.

در بررسی‌های انجام شده مشکلات یک سرمایه‌گذار که درگیر تغییر کاربری زمین بنگاه اقتصادی بوده است از مدیر امور اراضی استان شکایت داشت و استاندار مازندران با شنیدن صحبت‌های کارشناسان، مدیر این مجموعه را از جلسه اخراج کرد.

سیدمحمود حسینی‌پور استاندار مازندران در این جلسه گفت: آقای درخشان همین امروز استعفا دهد و دیگر در جلسات حضور پیدا نکند و از رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان می‌خواهم هرچه سریع‌تر مدیر امور اراضی را برکنار کند.

 استاندار مازندران با بیان اینکه متاسفانه مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی استان در جهت مخالف اولویت‌های دولت در حرکت است و به هیچ عنوان به حمایت از سرمایه‌گذار و تولیدکننده توجهی ندارد، ادامه داد: باید وی استعفای خود را هرچه سریع‌تر بنویسد چرا که فعالان اقتصادی استان از عملکرد وی راضی نیستند.

 

Share