چاپ روی تیشرت

افراد مختلفی از دختر و پسر تا پیرو جوان از این نوع چاپ روی تیشرت به عنوان یک هدیه ، پوشش های تبلیغاتی ، ست یکپارچه و یا تمایلاتی شخصی با اهداف مختلف  استفاده می کنند. در ادامه همراه ما باشید تا علاوه بر معرفی انواع این چاپ بهترین روش های چاپ روی تیشرت را نیز خدمت شما معرفی نماییم.

امروزه تیشرت از جمله لباس های بسیار محبوبی است که مورد استفاده طیف وسیعی از افراد(به خصوص آقایان) می باشد. البته همه ما میدانیم که دیگر امروزه این لباس محدود به سن و جنسیت نبوده و افراد مختلف در جایگاه ها و محیط های مختلف از این نوع پوشاک استفاده میکنند. چاپ روی تیشرت از جمله خدمات چاپی ما در مجموعه تخصصی چاپ   گیم استیشن است که طی سالیان اخیر به دلیل جذابیت در پوشش با طرح های دلخواه توانسته جایگاه محبوب و خوبی را بین سنین مختلف پیدا کند. افراد مختلفی از دختر و پسر تا پیرو جوان از این نوع چاپ روی تیشرت به عنوان یک هدیه ، پوشش های تبلیغاتی ، ست یکپارچه و یا تمایلاتی شخصی با اهداف مختلف  استفاده می کنند. در ادامه همراه ما باشید تا علاوه بر معرفی انواع این چاپ بهترین روش های چاپ روی تیشرت را نیز خدمت شما معرفی نماییم.

انواع روش چاپ تیشرت و سویشرت

انتخاب روش مناسب چاپ تیشرت بسیار بستگی به نوع پیام تبلیغاتی و هدف شما از چاپ تیشرت دارد که این موارد اعم از شکل و طرح یا رنگ بندی آن نیز دخیل هستند که تعیین می کند کدام روش چاپ تیشرت بهتر و مناسب تر با هدف شما خواهد بود. بر این اساس می توان روش های چاپ مرسوم و پر استفاده ای که برای چاپ تبلیغات بر روی انواع تیشرت تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد را بدین شرح معرفی کرد که عبارتند از:

چاپ سابلیمیشن روی تیشرت تبلیغاتی

چاپ روی  تیشرت به روش سابلیمیشن که می توان از آن به عنوان یکی از باکیفیت ترین روش های چاپ تیشرت نام برد، با استفاده از تکنولوژی های روی دنیا و استفاده از یک پرینتر دیجیتالی و یک دستگاه پرس حرارتی طرح  و لوگوی تبلیغاتی را بر روی تیشرت و سویشرت چاپ کرد. جزئیات روش کار آن نیز بدین گونه است که بعد از اینکه طرح و لوگو طراحی شد آن را با استفاده از یک پرینتر دیجیتالی بر روی کاغذ مخصوص سابلیمیشن با جوهر خاص آن چاپ و آماده می کنند و سپس با پرس حرارتی با وارد کردن دمایی در حدود ۱۷۰ تا ۲۰۰ درجه، جوهر روی کاغذ را که حاوی طرح می باشد از حالت مایع به حالت گاز در آورده و آن را به خورد بافت تیشرت می دهند که در واقع نقش بدین سان و بر مبنای تصعید بر روی تیشرت انتقال می یابد.

چاپ SCREEN :

این یکی دیگر از رایج ترین روش های مورد استفاه در چاپ روی تی شرت نوع چاپ SCREEN می باشد.در این روش از صفحه های تحت فشار برای چاپ رنگ بر روی تی شرت استفاده می شود.در این نوع چاپ هر صفحه پرس برای یک رنگ استفاده می شود، به این معنی است که برای طراحی تی شرتی که دارای ۵ رنگ می باشد، شما به ۵ صفحه جداگانه نیاز خواهید داشت. این نوع چاپ با استفاده از صفحه فشار دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و بصورت حرفه ای و با دوام و بسیار مقرون به صرفه در سفارشات در حجم های زیاد می باشد. برخی از مخالفان این روش این نظریه را دارند که چاپ تی شرت در حجم های کم مثلا در حدود یک یا دوتا، از این روش اصلا مقرون به صرفه نمی باشد و اگر بخواهید برروی تی شرت تیره عکسی را چاپ کنید باید ابتدا یک تصویر پس زمینه سفید چاپ کنید بعد سایر رنگها را بر روی آن به چاپ برسانید.

چاپ روی تیشرت به صورت مستقیم (DTG) :

چاپ تی شرت بصورت تحت فشار یکی از روش های چاپ سنتی می باشد در حالیکه روش چاپ بصورت مستقیم یک روش نسبتا جدیدتری به شمار میرود. چابگرهای این روش بسیار گران هستند اما کیفیت چاپ بسیار فوق العاده ای نسبت به دیگر روش های چاپ دارد که ما در مجموعه گیم استیشن بیشتر از این روش برای چاپ محصولات و سفارش ها استفاده میکنیم.با استفاده از این چابگرها طرح بصورت مستقیم بر روی لباس به چاپ می رسد و عملا چاپ در بافت تیشرت و سویشرت مینشیند. امکانات این دستگاه اجازه می دهد شما بتوانید رنگ ها و سایه های نامحدودی را به چاپ برسانید و تصاویری که چاپ ناممکنی دارند با استفاده از این دستگاه ها به راحتی می توانید به چاپ روی انوع سویشرت تیشرت برسانید و گزینه مناسبی برای چاپ عکس های بسیار دقیق بر روی تیشرت و سویشرت می باشد. نسخه چاپی به روش مستقیم به عنوان تنها گزینه حرفه ای برای سفارشات با قیمت پایین می باشند. این بدان معنی است که شما می توانید یک تی شرت یا صد تی شرت بدون هیچ عیب و ایرادی به چاپ برسانید. ایرادی که چاپ سویشرت به شیوه مستقیم در مقایسه با چاپ به روش تحت فشار دارد بحث زمان آن می باشد که در روش مستقیم زمان طولانی تری باید برای چاپ تی شرت صرف کرد و عیب بزرگ تر آن این است که تصاویر را نمی توان در تی شرت های تیره به چاپ برسانیم البته به استثنا بعضی از شرایط خاص.

معرفی مجموعه گیم استیشن

همیشه پیدا کردن تیشرتی که طراحی اون کاملا مطابق سلیقه آدم باشه سخته،  و یکی از آرزو های بچه های تیم گیم استیشن همیشه همین بوده که بتونن هر طرحی که میخوان و به راحتی یا پیدا کن یا خودشون  خیلی ساده اون طرح و ایجاد کنن و به همین منظور ما تصمیم گرفتیم که این سایت و راه اندازی کنیم تا در عین سادگی همه بتونن ، آنلاین طراحی کنن ، سفارش بدن و خرید کنن.

Share