وضعیت ایران نسبت به دیگر کشورها بهشت است | تلویزیون ملک امام و شهداست

دبیر کل جنبش اسلامی عهدالله عراق با تأکید بر اینکه جهاد تبیین نیازمند شهید سلیمانی‌هاست، گفت: امروز باید موشک‌های اعتقادی برای فتح سنگرهای از دست رفته شلیک شود. دشمنان برای خاموش کردن نور خدا با استفاده از «بیان» به میدان آمده و در حال تغییر روایت‌ها هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حجت الاسلام و المسلمین هاشم الحیدری روز پنج شنبه ۳ آذر ماه ۱۴۰۱ در کنگره ملی روحانی شهید میرزا کوچک جنگلی که در سالن همایش‌های مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) قم برگزار شد، با بیان اینکه به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی جهاد تببین یک فریضه قطعی و فوری است، اظهار کرد: بنده تا به امروز نشنیده‌ام که رهبری در مورد یک مسئله مثل اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی و جبهه مقاومت از عنوان فریضه قطعی و فوری استفاده کنند.

وی اضافه کرد: در عرصه رسانه و جنگ نرم امروز جهاد تببین فتوا و حکم ولایی است که مخاطب این فتوا روحانیت، طلاب، حوزه‌های علمیه و در مرحله بعد جوانان و دیگر اقشار هستند.

دبیر کل جنبش اسلامی عهدالله عراق خاطر نشان کرد: از ۱۹ بهمن سال گذشته که رهبری موضوع جهاد تبیین را مطرح کردند، آیا کاری فوری برای تبعیت از فرمان ایشان انجام شده است؟

هاشم الحیدری تصریح کرد: همه دشمنان اسلام از جمله آمریکا، صهیونیست، آل سعود و … جمع شده‌اند و همه به دنبال سرنگونی اسلام هستند همان‌طور که در عاشورا نیز همه دشمنان اهل بیت (ع) جمع شدند و فقط به دنبال بریدن سر از تن امام حسین (ع) بودند.

وی افزود: هدف امروز دشمن نیز سر بریدن از رهبری است و امروز که همه دشمنان اسلام جمع شده‌اند و با فضای مجازی و رسانه در حال حمله و به دنبال تخریب چهره نظام اسلامی، روحانیت و ولی فقیه هستند، علمای شیعه و اهل سنت نباید ساکت و بی‌توجه باشند.

دبیر کل جنبش اسلامی عهدالله عراق یادآور شد: تلویزیون ایران اسلامی با جهاد و حضور حاج قاسم و باکری‌ها بدست آمده است، تلویزیون ملک رئیس صدا و سیما و فلان مسئول نیست، بلکه ملک امام و شهداست و ما مشاهده کرده‌ایم که در عراق و اروپا چه خبر است.

هاشم الحیدری افزود: حجم تهاجمات رسانه‌ای به شدتی است که گویا انگار فقط وضعیت اقتصادی ایران خراب است درحالی که امروز وضعیت اقتصادی اروپا و دیگر کشورها نیز مشکل دارد و وضعیت ایران نسبت به دیگر کشورها بهشت است.

وی از سکوت بعضی از علما انتقاد کرد و گفت: دشمن از سکوت علما بهره‌برداری می‌کند و این سکوت اشکال شرعی دارد، یکی از ویژگی‌های علمای حسینی باید این باشد که دشمن از آنان ناراحت شود.

دبیر کل جنبش اسلامی عهدالله عراق تصریح کرد: سال‌هاست جان سید حسن نصر الله بخاطر ولایت فقیه در خطر است و شیخ زکزاکی نیز به خاطر امام جانشان در خطر است، ایشان ۴۳ سال قبل خدمت امام آمد و بیعت کرد و به نیجریه بازگشت و ۲۵ میلیون مقلد را برای امام رقم زد.

هاشم الحیدری با بیان اینکه شرایط امروز سخت‌تر از جهاد مقابل داعش و ارتش آمریکاست، گفت: امروز حمله رسانه‌ای دشمن در ایران، عراق و دیگر کشورها بسیار زیاد است، جنگ نرم آمریکا به دنبال تضعیف ولایت فقیه است و در عراق نیز دشمن به دنبال این است که شیعیان نگاهشان نسبت به ولایت فقیه و جمهوری اسلامی منفی شود.

وی با تأکید بر اینکه دفاع از ولایت فقیه دفاع از اسلام است، گفت: دفاع آشکار از ولی فقیه از اوجب واجبات است و این دفاع باید آشکار و در رسانه باشد نه در اتاق و یک گوشه، امروز متأسفانه برخی که هیچ ارزشی ندارند به یک ستاره تبدیل شده و به دنبال تخریب اذهان مردم هستند.

دبیر کل جنبش اسلامی عهدالله عراق با بیان اینکه علمای بزرگ باید به میدان بیایند و به این وضعیت رسیدگی کنند، گفت: امید ما در جهان عرب، امید مسجد الاقصی و جبهه مقاومت فقط ولایت فقیه است و زمان ما زمان جنگ احزاب است نه بدر و احد و در این شرایط باید حرف حضرت پیامبر اسلام (ص) که فرمودند چه کسی با امر مبارزه می‌کند مورد توجه قرار گیرد؛ علی (ع) ها باید در جبهه امروز حاضر شوند، مثل حاج قاسم سلیمانی که در میدان حاضر شد و خوش درخشید.

هاشم الحیدری در پایان با تأکید بر اینکه جهاد تبیین نیازمند سلیمانی‌هاست، خاطر نشان کرد: امروز باید موشک‌های اعتقادی برای فتح سنگرهای از دست رفته شلیک شود. دشمنان برای خاموش کردن نور خدا با استفاده از «بیان» به میدان آمده و در حال تغییر روایت‌ها هستند.

Share