نسل دهه هشتاد انقلاب را به اوج قله میرساند|دشمن در فضای مجازی به جوانان هویت، لذت و درآمد داد

یکتا

حسین یکتا عضو شورای مرکزی قرارگاه عمار و از رزمندگان دوران دفاع مقدس گفت: شناخت راه میرزا کوچک جنگلی و تشریح اهداف نهضت او جهاد تبیین است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حسین یکتا در نشست راه میرزا که با همت ستاد مردمی جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی گیلان برگزار شد با اشاره به اهداف والای میرزا کوچک جنگلی در نهضت جنگل افزود: شناخت راه و مسیر میرزا در زمان حاضر جهاد بزرگ تبیین است.

یکتا اظهار کرد: امروز پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نیازمند برنامه‌ریزی جدید و تلاش مضاعف است.

این راوی هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی به قدری توانمند شده است که پشت در خانه ترسو‌ترین آدم‌های عالم یعنی صهیونیست‌ها رسیده است، افزود: امروز انقلاب اسلامی نقش مهم و اساسی در حوزه دیپلماسی بین‌الملل ایفا می‌کند.

وی با اشاره به حوادثی مختلفی که در طول تاریخ در مسیر انقلاب اسلامی پیش آمده است، تصریح کرد: امروز دشمنان انقلاب اسلامی تمام تلاششان را می‌کنند تا فروش نفت ایران جلوگیری کنند ولی در این مسیر موفق نیستند و تحریم‌های بیشتری نیز در چنته ندارند که علیه ما اعمال کنند.

یکتا با اشاره به اینکه مستکبران عالم تمام تلاششان را برای تک قطبی کردن جهان کرده بودند، تشریح کرد: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) تمام معادلات آن ها را برهم زد.

این راوی دفاع مقدس با اشاره اقدامات دشمنان انقلاب اسلامی در سال‌های پیروزی نخست پیروزی انقلاب گفت: وقوع دفاع مقدس بنا به فرموده امام خمینی(ره) نعمتی بود که بزرگانی مانند شهید حاج قاسم سلیمانی را تربیت کرد که ما را از پشت دروازه های بصره به پشت دروازه های بیت المقدس رساند.

وی با اشاره به وقوع فتنه سال ۷۸ و تلاش دشمنان انقلاب برای دور کردن جوانان آن زمان از مبانی انقلاب تصریح کرد: ایجاد راهیان نور همانند جوشش چشمه زمزمی بود که به فرموده مقام معظم رهبری تحولات فرهنگی بسیاری در جامعه ایجاد کرد.

یکتا فتنه ۸۸ را یکی دیگر از حوادثی دانست که در طول تاریخ در مسیر انقلاب اسلامی قرار گرفت و عنوان داشت: راهپیمایی اربعین یکی دیگر از چشمه‌های زمزمی بود که مسیر فرهنگی انقلاب اسلامی را حفظ کرد.

این راوی دفاع مقدس با تاکید بر اینکه دشمن انقلاب اسلامی طی سال‌های اخیر با گسترش فضای مجازی و تغییر سبک زندگی جوانان بر فضای فرهنگی اثرگذاشته است، اظهار داشت: امروز قطعا چشمه زمزمی دیگری در مسیر انقلاب ایجاد خواهد شد، چرا که بنا به فرموده مقام معظم رهبری نسل دهه هشتاد است که انقلاب را به اوج قله خود میرساند.

وی با اشاره به نقش آفرینی جدی رژیم صهیونیستی در اغتشاشات اخیر کشور خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی می‌داند که به پایان عمر خود نزدیک می‌شود و در این مسیر نیز جوانان ما نقش آفرین اصلی هستند به همین خاطر تمام تلاش خود را برای نفوذ و دور کردن نسل جوان از مبانی انقلاب می‌کند.

یکتا با بیان اینکه دشمن در فضای مجازی به جوانان هویت، لذت و حتی درآمد داده است گفت: به همین دلیل است که برخی جوانان امروز فریب خورده و تحت تاثیر این فضا قرار گرفتند و اینجاست که مقام معظم رهبری می‌فرمایند که فضای مجازی به قتلگاه جوانان تبدیل شده‌است.

این راوی دفاع مقدس با تاکید بر اینکه امروز همه ما تحت یک امتحان جدی الهی قرار گرفتیم اظهار کرد: امروز امام زمان(عج) در حال جدا کردن یاران حقیقی خودشان هستند تا ببینند چه کسانی به‌ابی‌انت‌وامی می‌گویند و در خالصانه میدان حضور پیدا می‌کنند.

وی تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی یقه دشمن را در پشت دیوارهای بیت‌المقدس گرفته است و او با دست و پا زدن و گرد و خاک به پا کردن تلاش می‌کند تا مانع دیدن حقیقت توسط جوانان و نوجوانان شود.

یکتا با تاکید بر لزوم استفاده از توانمندها و ظرفیت‌های دهه هشتادی‌ها در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی افزود: دشمن یک جنگ ترکیبی را علیه ملت ایران در پیش گرفته و ما نیز باید همه جانبه و ترکیبی بایستیم و نقشه‌های او را بیش از پیش نقش بر آب کنیم.

Share