نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو ۱۵ آذر ۱۴۰۱

دلار توافقی امروز سه‌شنبه ۱۵ آذر ۳۵ هزار و ۱۸۵ تومان فروخته شد. قیمت طلا ۱۸ عیار به یک میلیون و ۵۷۹ هزار رسید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فرارو، قیمت دلار توافقی امروز سه‌شنبه ۱۵ آذر در نیمه ابتدایی معاملات بازار متشکل ارزی روی پله‌های ابتدایی کانال ۳۵ هزار تومان ایستاد. صبح امروز خرید دلار توافقی ۳۵ هزار و ۱۸۵ تومان هزینه داشت که شاهد افزایش تقریبا ۳۰۰ تومانی نرخ این اسکناس نسبت به عصر دیروز بودیم. با این حال در بازار طلا قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار با عقب‌نشینی هزار تومانی به یک میلیون و ۵۷۹ هزار تومان تقلیل پیدا کرد و نرخ فروش سکه‌ تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم حدود ۱۰۰ هزار تومان پایین آمد.

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

به گزارش فرارو، قیمت دلار امروز سه‌شنبه ۱۵ آذر همزمان با نیمه ابتدایی معاملات بازار متشکل ارزی به ۳۵ هزار و ۱۸۵ تومان رسید. عصر دیروز نرخ دلار با رقم ۳۴ هزا و ۸۵۰ تومان به کار خود خاتمه داده بود و حالا ارزش اسکناس آمریکایی ۳۳۵ تومان ارتقا پیدا کرده است. قیمت یورو امروز به ۳۷ هزار و ۱۱۰ تومان ارتقا پیدا کرد و ارزش این یکی نسبت به عصر دیروز ۲۴۰ تومان رشد داشته است.

قیمت‌ها در بازار متشکل ارزی

انواع ارز یکشنبه دوشنبه امروز
دلار ۳۴ هزار و ۶۶۰ تومان ۳۴ هزار و ۸۵۰ تومان ۳۵ هزار و ۱۸۵ تومان
یورو ۳۶ هزار و ۲۰۰ تومان ۳۶ هزار و ۸۷۰ تومان ۳۷ هزار و ۱۱۰ تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار 

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز سه‌شنبه ۱۵ آذر با شروع خرید و فروش‌های بازار به یک میلیون و ۵۷۹ هزار تومان رسید. رقمی که افت هزار تومانی قیمت طلا ۱۸ عیار را نسبت به خرید و فروش‌های عصر دیروز نشان می‌دهد. حالا درمقایسه با روز یکشنبه که طلا ۱۸ عیار روی قله جدید یک میلیون و ۵۹۴ هزار تومانی معامله شد، شاهد افت ۱۵ هزار تومانی ارزش آن هستیم.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

یکشنبه دوشنبه امروز
یک میلیون و ۵۹۴ هزار تومان یک میلیون و ۵۸۰ هزار تومان یک میلیون و ۵۷۹ هزار تومان

قیمت سکه امامی

قیمت سکه امامی امروز سه‌شنبه ۱۵ آذر با افت ۹۸ هزار تومانی نسبت به آخرین معاملات دیروز، به ۱۷ میلیون و ۵۹۸ هزار تومان تقلیل پیدا کرد. عصر دیروز خرید سکه امامی ۱۷ میلیون و ۶۹۶ هزار تومان تمام می‌شد. همزمان قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با کاهش ۱۰۸ هزار تومانی به زیر مرز ۱۷ میلیون برگشت و ۱۶ میلیون و ۹۸۸ هزار تومان فروخته شد. سکه گرمی هم که سه میلیون و ۶۵۰ هزار تومان به فروش رسید، افت قیمت ۱۰ هزار تومانی را تجربه کرد.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه یکشنبه دوشنبه امروز
امامی ۱۷ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان  ۱۷ میلیون و ۶۹۶ هزار تومان  ۱۷ میلیون و ۵۹۸ هزار تومان 
طرح قدیم ۱۶ میلیون و ۸۹۷ هزار  تومان ۱۷ میلیون و ۹۶ هزار  تومان ۱۶ میلیون و ۹۸۸ هزار  تومان
گرمی سه میلیون و ۶۲۰ هزار تومان سه میلیون و ۶۶۰ هزار تومان سه میلیون و ۶۵۰ هزار تومان
Share