معرفی سرپرست بنیاد مسکن فومن | اختصاص اعتبار برای بازنگری طرح هادی روستایی گیلان

سید علی جعفرزاده به عنوان سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فومن معرفی شد.محمد امین پور مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فومن پس از ۳۰ سال خدمت در این نهاد به افتخار بازنشستگی نائل گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مدیرکل بنیاد مسکن گیلان در جلسه معارفه رییس بنیاد مسکن فومن گفت: با این مبلغ تاکنون طرح هادی ۹۶۴ روستا در استان بازنگری شده و طرح هادی ۲۵۰ روستای دیگر نیز تا پایان سال تهیه طرح و بازنگری می شود.

حامد دائمی صدور سند مالکیت را یکی از برنامه مهم بنیاد مسکن دانست و افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۱۵۷ هزار جلد سند مالکیت برای املاک روستاها و شهرهای با جمعیت بیش از ۲۵ هزار نفر در استان صادر شده که ۳ هزار و ۷۰۰ جلد آن در ۸ ماه گذشته صادر شد.

موسی فکور فرماندار فومن هم در این جلسه با اشاره به لزوم تسریع در اجرای ماده ۴ برای واگذاری زمین های ملی داخل طرح های هادی به بنیاد مسکن گفت: از ۹۰ روستای مشمول این طرح در فومن تاکنون فقط برای ۴ روستا انجام شده و تا پایان امسال کار واگذاری اراضی ملی ۲۰ روستای دیگر به بنیاد مسکن انجام می شود.

در پایان این جلسه سید علی جعفرزاده بعنوان سرپرست جدید بنیاد مسکن فومن معرفی و از زحمات محمد امین پور رئیس قبلی قدردانی شد.

Share