محمدنژاد: شاهد کمترین تنش آبی در تأمین آب کشاورزی شهرستان لنگرود بودیم

نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان، پروژه‌های عمرانی در بخش آب این شهرستان را پیگیری و مورد تأکید قرار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، پرویز محمدنژاد، نماینده مردم شریف شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان، وضعیت پروژه‌های عمرانی در بخش منابع آب این شهرستان را مورد بررسی قرار داد.

محمدنژاد ضمن تأکید بر مدرن‌سازی و بازسازی شبکه‌های آبیاری استان گیلان، افزود: با وجود اینکه شالیزارهای شهرستان لنگرود در انتهای شبکه آبیاری سفیدرود قرار دارد، ولی با تمهیدات صورت گرفته در سال زراعی گذشته، شاهد کمترین تنش آبی در تأمین آب کشاورزی این شهرستان بوده‌ایم.

وی به لایروبی بموقع آب بندان‌های این شهرستان در تأمین آب کشاوری تأکید کرد و گفت: آب بندان‌ها نقش بسزایی را در تأمین آب کشاورزی می‌توانند داشته باشند.

نماینده شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به احیاء و ساخت سردهنه‌های آب کشاورزی، افزود: تا قبل از شروع عملیات کشاورزی در شالیزارها، کار مربوط به ساخت سردهنه‌های آب کشاورزی به اتمام برسند.

وحید خرّمی، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان نیز در این دیدار گزارشی از وضعیت پروژه‌های عمرانی در بخش آب شهرستان لنگرود را ارائه کرد.

Share