جام جهانی قطر 2022؛

لیست تیم های راه یافته به یک چهارم نهایی جام جهانی قطر+ برنامه بازی ها

دور یک هشتم نهایی جام جهانی قطر برگزار شد و تیم‌های راه یافته به یک چهارم نهایی مشخص شدند. با توجه به حذف برخی از تیم‌های بزرگ مانند آلمان و بلژیک، تیم‌هایی مانند هلند، انگلیس، فرانسه، آرژانتین و برزیل هنوز برای قهرمانی جام جهانی در رقابت هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایلنا، مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ برگزار شد و اکنون با تیم‌هایی که به یک چهارم نهایی راه یافته‌اند آشنا شده‌ایم.

با توجه به حذف برخی از تیم‌های بزرگ مانند آلمان و بلژیک، تیم‌هایی مانند هلند، انگلیس، فرانسه، آرژانتین و برزیل هنوز برای قهرمانی جام جهانی در رقابت هستند.

هلند روز شنبه در مرحله یک هشتم نهایی آمریکا را شکست داد و در نتیجه به یک چهارم نهایی راه یافت.

سپس آرژانتین یک بازی سخت مقابل استرالیا داشت، اما به لطف درخشش لیونل مسی، موفق به کسب پیروزی شد.

مرحله یک هشتم نهایی در حالی ادامه یافت که فرانسه از سد لهستان گذشت و بازی انگلیس و سنگال هم با برتری سه بر یک شاگردان گرت ساوتگیت به پایان رسید تا رقیب خروس‌ها شوند.

ژاپن در یک هشتم نهایی عصر دوشنبه به مصاف کرواسی رفت و در ضربات پنالتی با نتیجه سه بر یک حذف شد. برزیل و کره جنوبی هم به مصاف هم رفتند که یاران نیمار با نتیجه چهار بر یک پیروز شده و راهی دور بعدی شدند.

روز سه شنبه مراکش به مصاف اسپانیا رفت و در ضربات پنالتی شگفتی ساز شد و پرتغال با نتیجه شش بر یک به دور بعد رفت تا با مراکش رو به رو شود.

برنامه مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی قطر ۲۰۲۲

جمعه ۱۸ آذر

آرژانتین – هلند، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی

کرواسی – برزیل، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

شنبه ۱۹ آذر

انگلیس – فرانسه، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه الثمامه

مراکش – پرتغال، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت

Share